PradžiaKitos sporto šakos

Marius Bernatonis klasikinėse dviratininkų lenktynėse Belgijoje finišavo 32-as

26/09/2013

Taip pat skaitykite

WTA serijos teniso turnyro Austrijoje starte - Šveicarijos, Ukrainos ir Italijos atstovių pergalės Europos plaukimo čempionate R. Meilutytė 50 m krūtine finale Prezidentė įteikė valstybės apdovanojimą ledo ritulininkui D.Zubrui "Cowboy Jamboreekroso" varžybose JAV Monika Juodeškaitė užėmė antrąją vietą

Lichterveldė, rugsėjo 26 d. (BNS). 71-ą kartą trečiadienį Belgijoje vykusiose klasikinėse "Omloop van het Houtland Lichtervelde" dviratininkų lenktynėse 32-as finišavo "Team 3M" komandai atstovaujantis Marius Bernatonis.

Lietuvos dviratininkas 190,6 km distancijoje finišavo kartu su lenktynių nugalėtoju vokiečiu Marceliu Kitteliu, aplenkusiu prizininkais tapusius prancūzą Nacerą Bouhannį ir belgą Jensą Debusscherę.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.