Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Čilės dalmatinų gelbėtojas gali būti iškeldintas iš savo namų

10/10/2013

Taip pat skaitykite

Per 10 metų užkariauti pasaulį pavyko tik dviem – A. Makedoniečiui ir „Facebook“ Princas Williamas uždainavo su Bon Jovi ir Taylor Swift Trumpų sijonų draudimas Vengrijos koledže išprovokavo apatinių protestą Grįžtančius paukščius pasitinka iškeltos lizdavietės

Santjagas, spalio 9 d. (AP-BNS). Čilėje daugumai jis žinomas kaip "Dalmatinų žmogus".

Nelsonas Vergara, vos pamatęs 1996 metais pastatytą kino studijos "Disney" filmą "101 dalmatinas" (101 Dalmatians), pradėjo galvoti, kaip išgelbėti kuo daugiau šunų ir jais pasirūpinti. Šiandien jo kuklių namų kieme, Čilės sostinės priemiestyje, gyvena 42 dalmatinai.

"Viskas prasidėjo nuo filmo, - sakė 55-erių N.Vergara.- Jis buvo sukurtas kompiuterio pagalba, bet aš norėjau padaryti ką nors tikra".

Tačiau vyriškis dėl savo meilės dalmatinams turi problemų su vietos valdžia. Jo kaimynai nuolat skundžiasi dėl iš jo kiemo sklindančio blogo kvapo, o savivaldybės pareigūnai pagrasino jį iškraustyti iki šio mėnesio pabaigos.

N.Vergara sako, kad tenori parodyti pavyzdį ir pažadinti kitų Čilės gyventojų supratimą, jog ir jie gali padėti išgelbėti valkataujančius šunis, kurių miestuose vis daugėja.

Čilėje valkataujančių šunų yra milijonai - tokią padėtį šalies organizacija Humaniška bendruomenė vadina nerimą keliančia. Šunų savininkai retai sterilizuoja savo augintinius, o išėję į darbą juos paprastai palieka lauke. Kasdien gatvėse galima išvysti daugybę slankiojančių šunų.

Kai kurie N.Vergaros išgelbėti šunys badauja, nes darbo neturintis jų globėjas juos maitina tuo, ką paaukoja kiti.

"Norėjau padėti - ne tik dalmatinams, bet visiems šunims, nes Čilėje mes turime išspręsti šunų problemą, - sakė N.Vergara. - Kiekvieną dieną žinių laidose matome valkataujančius šunis, bet niekas nieko nedaro. Jeigu turėtumėme prieglaudą, neturėtumėme tokių problemų".

N.Vergaros meilė dalmatinams atsispindi ir baltame jo vairuojamame autofurgone, ant kurio nupieštas baltas šuo su juodomis dėmelėmis.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS