Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Rusijos sportininkė piktinasi pareiškimais dėl jos "homoseksualaus" bučinio

20/08/2013

Taip pat skaitykite

Penelope Cruz ir Javieras Bardemas dukrai davė Lunos vardą Malaizijos katalikų laikraštis pralaimėjo teisinę kovą dėl žodžio "Alachas" vartojimo Amanda Palmer dėl nuslydusios liemenėlės kilus triukšmui scenoje išsirengė visiškai Bus paskelbtos Lagerfeldo darytos dar nėščios Kim Kardashian nuotraukos

Maskva, rugpjūčio 20 d. (AFP-BNS). Rusijos sportininkė, laimėjusi auksą Maskvoje vykusiame Pasaulio lengvosios atletikos čempionate, antradienį pareiškė, kad jaučiasi įžeista žiniasklaidos pareiškimų, jog jos bučinys su viena komandos drauge buvo protesto ženklas prieš šalyje neseniai priimtą įstatymą, draudžiantį homoseksualių santykių "propagandą".

Ksenija Ryžova ir Julija Guščina, priklausančios pergalingai moterų 4x400 metrų estafetės bėgimo komandai, pateikusiai vieną iš įspūdingiausių momentų per šį čempionatą, susiglaudė lūpomis, stovėdamos ant pakylos, kai joms buvo įteikti aukso medaliai.

Kai kurie aktyvistai šį bučinį vadino akivaizdžiu nepaklusnumo ženklu, palaikant gėjus ir lesbietes bei smerkiant prezidentą Vladimirą Putiną, kurio pasirašytas prieštaringai vertinamas įstatymas aptemdė čempionatą.

Tačiau K.Ryžova antradienį aiškino, kad yra ištekėjusi, ir leido suprasti, jog nėra patenkinta, kad žmonės įtaria, jog ją su J.Guščina gali sieti kokie nors kitokie santykiai, išskyrus artimą draugystę.

"Vakar man 20 kartų skambino įvairūs leidiniai, kurie, užuot pasveikinę, nusprendė įžeidinėti mane tokiais klausimais", - piktinosi sportininkė, kurią citavo naujienų agentūra ITAR-TASS.

"Aš iš Julija esame ištekėjusios ir nepalaikome jokių santykių", - pridūrė ji, sakydama, kad jos tėra geros draugės, kurios treniravosi kartu aštuonerius metus.

"Tai tebuvo jausmų audra (po pergalės). Ir jeigu tuo momentu susilietėme lūpomis... Nežinau, iš kur kyla visos tos fantazijos, - pridūrė ji. - Tai įžeidžia ne tik mus, bet ir mūsų trenerius."

Įstatymas, draudžiantis skleisti homoseksualų "propagandą" nepilnamečiams, V.Putinas pasirašė birželį, o kai kurie gėjų teisių aktyvistai ir JAV įstatymų leidėjai dėl šio žingsnio ragino boikotuoti 2014 metų Sočio žiemos olimpiadą.

Šis skandalas suintensyvėjo per pasaulio lengvosios atletikos čempionatą, pasibaigusį praeitą sekmadienį, kai šuolių su kartimi rungtyje auksą iškovojusi Rusijos sporto žvaigždė Jelena Isinbajeva išsakė palaikymą tam įstatymui, pareiškusi, kad "pas mus vaikinai gyvena su moterimis, o moterys - su vaikinais".

Vėliau J.Isinbajeva teisinosi, kad galėjo būti klaidingai suprasta.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

K.Ryžova Julija Guščina