Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKosmosas

Į stažuotę NASA rekomenduoti trys lietuvaičiai

11/06/2015

Taip pat skaitykite

Rusijos kosmonautai dėvės drabužius iš bambukų pluošto Kosmose pirmoji pabuvojusi moteris norėtų skristi į Marsą, net jeigu negalėtų grįžti į Žemę Kinija pradėjo savo ilgiausią pilotuojamą kosminį skrydį Išpranašautos pasaulio pabaigos nebuvo

Konkursas studentams dėl tarptautinės stažuotės Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) mokslinių tyrimų centre Jungtinėse Valstijose paskelbtas balandžio pabaigoje. Valstybinė mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra (MITA) praėjusią savaitę iš 29 konkurso dalyvių atrinko ir stažuotei NASA mokslinių tyrimų institucijoje rekomendavo tris Lietuvos studentus.

 Tačiau agentūros Tarptautinių programų skyriaus vyr. specialistas Viktoras Mongirdas sako, kad NASA vėliau iš rekomenduotų studentų atsirinks daugiausiai du žmones.

Atrinkti stažuotojai iš įvairių pasaulio šalių dirbs prie konkrečių tyrimų projektų ir turės galimybę prisidėti prie pažangių mokslinių tyrimų vykdymo ir kosminių technologijų kūrimo.

Studentai stažuosis NASA Mokslinių tyrimų centre AMES, kuris įsikūręs Palo Alto, Kalifornijos valstijoje. Stažuotė turėtų trukti nuo šių metų rugpjūčio 31 dienos iki gruodžio 18 dienos.

Stažuotojams bus suteikiama galimybė naudotis NASA infrastruktūra ir resursais bei įgauti patirties bendradarbiaujant su mokslininkais ir inžinieriais.

NASA yra viena žinomiausių mokslinių tyrimų institucijų visame pasaulyje. Turėdama beveik 18 mlrd. JAV dolerių metinį biudžetą, administracija finansuoja aukščiausio lygio mokslinius tyrimus ir technologijų kūrimą.

NASA logotipas / NASA nuotr.

europlius.com inf.