Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Į Vilnių iš Rusijos grįžo "Misija Sibiras'13" dalyviai

01/08/2013

Taip pat skaitykite

Mandelai ligoninėje sukako 95-eri Pirmosios Lenkijoje veido transplantacijos pacientas išrašytas iš ligoninės Pierce'o Brosnano duktė mirė pralaimėjusi kovą su vėžiu Žiniasklaidos magnatas Murdochas skiriasi su trečiąja žmona

Vilnius, rugpjūčio 1 d. (BNS). Ketvirtadienį į Vilniaus geležinkelio stotį iš Rusijos sugrįžo "Misija Sibiras'13" dalyviai.

Šešiolika ekspedicijos dalyvių dvi savaites praleido Tiumenės srityje Vakarų Sibire. Per tą laiką jie aplankė ir sutvarkė Novij Tap, Lesnajos, Lebediovkos, Verch Kamenkos, Kulemešo kapines, kuriose palaidoti ištremti lietuviai, pranešė organizatoriai.

Jie taip pat susitiko su keletu šioje srityje tebegyvenančių tautiečių.

Organizatorių teigimu, misijos dalyviai savo patirtį plačiai pristatys visuomenei.

"Šių metų ekspedicijos pasiekimai - išties įspūdingi. Aplankytos ne tik svarbiausios šios srities lietuvių amžino poilsio vietos, tačiau jose nuveikti ir didžiuliai darbai. Visgi baigėsi tik pirmasis projekto etapas. Tikroji dalyvių misija - dar priešaky. Ekspedicijos dalyviai jau netrukus su savo išgyvenimais ir patirtimi supažindins mokyklų ir universitetų bendruomenes, įvairių šalies ir užsienio organizacijų, bendruomenių ir visuomenės atstovus", - sako labdaros ir paramos fondo "Jauniems" direktorius Arnas Marcinkus.

Projektas "Misija Sibiras" organizuojamas nuo 2006 metų.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS