Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Po 14 metų iširo aktorių Casselio ir Bellucci santuoka

27/08/2013

Taip pat skaitykite

"Geležinė supermoteris" išgelbėjo skęstantį vyrą per taifūną Honkonge Iš galūnių neturinčio prancūzų nuotykių ieškotojo pavogtas invalido vežimėlis Vatikanas skelbia visuotinius atlaidus į Braziliją atvyksiantiems maldininkams Nesavanaudiškumas Bostono benamiui atsipirko

Paryžius, rugpjūčio 27 d. (AFP-BNS). Aktoriai Monica Bellucci (Monika Beluči) ir Vincentas Casselis (Vensanas Kaselis), viena iš garsiausių kino pasaulio porų, pirmadienį paskelbė nutraukę 14 metų gyvavusią santuoką.

"Vincentas Casselis patvirtino, kad skiriasi su savo žmona Monica Bellucci abipusiu sutarimu", - sakoma pranešime, kurį paskelbė V.Casselio atstovė, neatskleidusį daugiau detalių.

M.Bellucci atstovai Italijoje taip pat informavo apie šias skyrybas vieną Italijos naujienų agentūrą, patvirtindami pranešimą, kurį šeštadienį paskelbė prancūzų kalba leidžiamas bulvarinis savaitraštis "Closer".

Ši pora susipažino 1996 metais, kuriant Prancūzijoje pripažinimą pelniusį filmą "Apartamentai" (L'Appartement) ir 1999 metais slapta susituokė Monake.

Sutuoktiniai turi dvi dukteris: aštuonmetę Devą ir trejų metų Leonie (Leoni).

Šios skyrybos M.Bellucci' jau antrosios: praeito amžiaus 10-o dešimtmečio pradžioje ji ketverius metus gyveno santuokoje su fotografu Claudio Basso (Klaudijumi Basu).

Italė M.Bellucci dalyvavo kuriant kelis kitus Holivudo filmus, tarp jų "Matrica: Perkrauta" (Matrix Reloaded) ir Terry Gilliamo (Terio Giljemo) kino juostoje "Broliai Grimai" (The Brothers Grimm).

V.Casselį išgarsino sunkaus charakterio jaunuolio, gyvenančio Paryžiaus priemiestyje, vaidmuo kritikų pripažinimą pelniusiame filme "Neapykanta" (La Haine).

Jis taip pat žinomas dėl savo vaidmenų populiariuose amerikietiškuose filmuose, tokiuose kaip "Oušeno dvyliktukas" (Ocean's Twelve) ir "Juodoji gulbė" (Black Swan).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Monica Bellucci Vincentas Casselis kinas pora