Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Šokiruojanti metamfetamino žala žmogaus organizmui

14/05/2013

Taip pat skaitykite

Mumbajuje krito darbo krūvio neatlaikiusi dramblio patelė „Švyturio“ stautas brandinamas ąžuolinėse škotiško viskio statinėse "Choro" žvaigždė Monteithas mirė nuo heroino ir alkoholio kokteilio, pranešė koroneris Jessica Simpson pagimdė sūnų

Rehabs.com internetinis portalas paviešino nuotraukas apie narkotinės medžiagos Metamfetaminas padarytą žalą.

Metamfetaminas dar vadinamas „speed‘u“, „meth“ ir „ledu“. Tai stimuliuojantysis narkotikas, panašus į amfetaminą, tačiau daug stipresnis, ilgiau trunkančio poveikio ir žalingesnis sveikatai. Be to, nuo jo labai greitai atsiranda priklausomybė.

Metamfetaminas paprastai gaminamas mažose nelegaliose laboratorijose iš nesunkiai įsigyjamų cheminių medžiagų, tačiau pats gamybos procesas – labai pavojingas. Keliamas pavojus ne tik patiems gamintojams, bet ir netoli esantiems žmonėms. Metamfetaminas atrodo kaip smulkūs skaidrūs kristalai, panašūs į sukapotą ledą. Dažniausiai metamfetaminas rūkomas, tačiau vartojamas ir įtraukiant į nosį, valgant ar darant injekcijas.

Metamfetaminas smegenyse sukelia staigų ir didelį neuromediatoriaus dopamino išsiskyrimą. Tokia neuronų stimuliacija sąlygoja nuotaikos pagerėjimą ir fizinio aktyvumo padidėjimą. Narkotiką vartojant dažnai, sunaikinamos neuronų galūnėlės, smegenyse sukeliančios negrįžtamus pokyčius, taip pat pastebimi ir pažeidimai dopaminerginėje sistemoje – atsiranda drebulys, sumažėjusi reakcija, kalbos sutrikimai, pakinta emocijos, suprastėja atmintis. Narkotikas gali sukelti irzlumą, susijaudinimą, nerimą, drebulius, konvulsijas, net kraujotakos nepakankamumą ir staigią mirtį. Galima raumenų destrukcija ir inkstų nepakankamumas.

Euro Plius video medžiagoje galite matyti kokią žalą ši narkotinė medžiaga daro jį vartojusiems asmenims.  Nuotraukos buvo padarytos sulaikius asmenis vartojant metamfetaminą pirmą, trečią ir ketvirtą kartus.