Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Kinijoje internetu išaiškintas paminklą Luksore subjaurojęs vandalas

28/05/2013

Taip pat skaitykite

"Amazon" įkūrėjas Bezosas perka "The Washington Post" už 250 mln. dolerių Paris Hilton sustabdyta dėl viršyto greičio Cooperis ir Jacksonas laimėjo po du MTV kino apdovanojimus Heidi Klum televizijos šou pertraukė iki pusės nuogos protestuotojos

Pekinas, gegužės 27 d. (AFP-BNS). Interneto vartotojai išaiškino kinų turistą, kuris subjaurojo senovės egiptiečių paminklą, ir privertė jo tėvus atsiprašyti už šį vandalizmo aktą, pirmadienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Nusikaltimas buvo išaiškintas po to, kai Kinijos socialiniame tinkle "Sina Weibo" pasirodė kinų hieroglifais ir neįgudusia ranka paišytais kinų personažais subjaurotos senovinės smiltainio plokštės nuotrauka.

Remiantis pranešimais, šis vandalizmo aktas buvo įvykdytas Amenhotepui III skirtoje šventykloje Luksore.

Interneto vartotojai išaiškinę nusikaltėlį, kuris pasirodė esąs 15-metis Dingas Jinhao (Dingas Džinhao), įsilaužė į jo mokyklos interneto svetainę ir padarė taip, kad visi, norintys skaityti jos turinį, pirmiausia privalėjo paspausti ant ženklo, kuriuo pasišaipoma iš Dingo Jinhao grafičio.

Dėl šios akcijos paauglio tėvai, pasak kurių, sužinojęs apie kibernetinį įsilaužimą vaikas "visą naktį verkė", buvo priversti paskelbti viešą atsiprašymą vietos laikraštyje.

Šis incidentas išryškina augantį susirūpinimą dėl kinų įvaizdžio pasaulyje, kai vis daugiau kinų turistų vyksta atostogauti į užsienį.

"Šis incidentas nėra vieno asmens problema, bet tai yra visos tautos kokybės klausimas", - rašė vienas "Wiebo" vartotojas.

"Žmonės privalo mirti, jeigu jie sutepa tautos veidą", - rašė kitas.

Anksčiau šį mėnesį vienas aukštas šalies pareigūnas pareiškė, jog kai kurių Kinijos turistų blogos manieros ir "necivilizuotas elgesys" užsienyje gadina šalies įvaizdį ir dėl to yra kaltas prastas auklėjimas, pranešė valstybinė žiniasklaida.

Pastaraisiais metais kintų turistų skaičius užsienyje labai išaugo ir jie tapo vienu didžiausių pasaulio turizmo verslo pajamų šaltinių, skelbia Jungtinių Tautų (JT) Pasaulinė turizmo organizacija.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS