Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

IT bendruomenę jungia stalo futbolas

07/05/2015

Taip pat skaitykite

Muziejininkai ieškos dingusio M.K.Čiurlionio paveikslo Japonijoje- įspūdingas ugnikalnio išsiveržimas "Rolling Stone" užsitraukė rūstybę dėl straipsnio apie įtariamą Bostono maratono sprogdintoją Oro uoste asistentas Jus palydės iki pat vartų, tačiau lagaminų neneš

Ne vienoje Lietuvos IT įmonėje galima išvysti futbolo stalą – tai itin mėgiama IT specialistų pramoga laisvu nuo darbo metu. Laikas išplaukti į platesnius vandenis ir parodyti visai IT bendruomenei, kad prie jo praleistas laikas nenuėjo veltui. Gegužės 4-6 dienomis, Vilniuje, stalo futbolo klube „Foosin“ įvyks kasmetinis stalo futbolo turnyras „IT lyga 2015“.

Kiekvienais metais ši lyga, kurioje rungiasi IT įmonėse dirbančių specialistų komandos, susilaukia vis daugiau dėmesio. Šiemet tikimasi rekordinio dalyvių skaičiaus, o nugalėtojams bus įteikti virtualios realybės akiniai "Oculus rift 2.0".

Kiekviena IT srities įmonė gali deleguoti neribotą kiekį komandų į šį turnyrą. Svarbiausia, kad abu komandos nariai dirbtų toje pačioje įmonėje.

Iki „IT lygos 2015“ liko daugiau nei trys savaitės, tad pats laikas pradėti treniruotis. Tą galima daryti ne tik įmonės poilsio kambaryje, baruose ar klubuose, bet ir „Foosin“ stalo futbolo klube. Čia IT lygos dalyviams siūloma išbandyti stalus, prie kurių bus žaidžiama turnyro metu bei sužinoti atsakymus į visus rūpimus klausimus.
 
https://www.youtube.com/watch?v=jNgKm8AfWhY

 „Foosin“ nuotraukoje – "IT lyga 2014" dalyviai

Stalo futbolas