MuzikantaiEuroplius - tai aktualios naujienos verslui ir kiekvienam lietuviui

PradžiaĮvairenybės

Guminiai batai su muzikos grotuvu

14/06/2013

Taip pat skaitykite

Parolimpinis bėgikas Pistorius dėl savo draugės nužudymo bus teisiamas 2014-ųjų kovą Mirė Rusijos didžiausios interneto paieškos sistemos vienas steigėjų Minia, negyvai užkapojusi "Juodąjį Jėzų", jį dar ir kastravo Rusija nereikalaus vizų Sočio žiemos olimpiados dalyviams

D.Britanijoje pristatyta naujiena- guminiai batai Bloom Boots su įmontuota garso sistema, kuri leis Jums klausytis mėgiamiausių dainų. Toks apavas pasirinktas ne be reikalo- nuolat besikeičiantis oras nebetrukdys britams mėgiama muzika mėgautis gatvėje, renginiuose ar tiesiog iškyloje.

Muzikos galima klausytis nebijant, kad susipainiosite laiduose- Jūsų muzikos grotuvas veiks tiesiog Bluetooth ryšio pagalba. Dešiniajame bate prisiūta vandeniui atspari kišenė apsaugos muzikos grotuvą ar telefoną bet kokiu oru, o kairiojo bato kišenėje galite laikyti pinigus ar lūpų dažus.

Ryškios geltonos spalvos guminiai batai- viena populiariausia mados prekė šiuo metu- artėjant vasaros festivaliams būtina pasirūpinti patogiu ir stilingu apavu.