Muzikantai

PradžiaĮvairenybės

Guminiai batai su muzikos grotuvu

14/06/2013

Taip pat skaitykite

George'as Lucasas ir jo žmona susilaukė dukrelės, kurią pagimdė surogatinė motina Audrų ir škvalų nuostoliai gyventojams šiemet – dvigubai didesni nei pernai Graikijoje vaikai žaisdami rado 43 tūkst. eurų, kuriuos buvo paslėpusi pagyvenusi moteris Kiribačio žvejai išgyveno mėnesį dreifavę Ramiajame vandenyne

D.Britanijoje pristatyta naujiena- guminiai batai Bloom Boots su įmontuota garso sistema, kuri leis Jums klausytis mėgiamiausių dainų. Toks apavas pasirinktas ne be reikalo- nuolat besikeičiantis oras nebetrukdys britams mėgiama muzika mėgautis gatvėje, renginiuose ar tiesiog iškyloje.

Muzikos galima klausytis nebijant, kad susipainiosite laiduose- Jūsų muzikos grotuvas veiks tiesiog Bluetooth ryšio pagalba. Dešiniajame bate prisiūta vandeniui atspari kišenė apsaugos muzikos grotuvą ar telefoną bet kokiu oru, o kairiojo bato kišenėje galite laikyti pinigus ar lūpų dažus.

Ryškios geltonos spalvos guminiai batai- viena populiariausia mados prekė šiuo metu- artėjant vasaros festivaliams būtina pasirūpinti patogiu ir stilingu apavu.