Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Popmuzikos žvaigždė Jacksonas baiminosi neatlaikyti sekinančio gastrolių maratono, teigia jo sūnus

27/06/2013

Taip pat skaitykite

Vietname konfiskuota 7 kg raganosio ragų Etnos ugnikalnis paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu Cooperis ir Jacksonas laimėjo po du MTV kino apdovanojimus Sugedo įrenginys – pats kaltas?!

Los Andželas, birželio 27 d. (AFP-BNS). Išsekęs popmuzikos atlikėjas Michaelas Jacksonas (Maiklas Džeksonas) prieš pat savo mirtį buvo perspėjęs, kad jo planuotą koncertų maratoną reklamavusi bendrovė "AEG Live" ketina jį "nužudyti", trečiadienį sakė dainininko sūnus Prince'as (Prinsas), duodamas parodymus teismui.

16-metis taip pat prisiminė šiurpią savo tėvo mirties sceną 2009 metais, pasakodamas, kaip jo jaunesnioji sesuo Paris "klykė", kai gydytojas Conradas Murray (Konradas Maris) mėgina atgaivinti sąmonę praradusią žvaigždę.

"Jis tiesiog pageidavo daugiau laiko repeticijoms", - dainininko sūnus sakė byloje, kurioje M.Jacksono šeima kaltina "AEG Live" aplaidžiai nusamdžius C.Murray, kad šis gydytojas rūpintųsi jo sveikata prieš taip pat neįvykusias gastroles "This Is It".

C.Murray 2011 metais buvo nuteistas dėl netyčinės žmogžudystės už tai, kad skyrė M.Jacksonui per didelę skausmą malšinančio preparato propofolio dozę, mėgindamas padėti dainininkui įveikti chronišką nemigą rengiantis planuotiems 50 koncertų Londone.

Liudininkai, davę parodymus ankstesnėje byloje dėl nužudymo ir dabartinėje civilinėje byloje, pateikė detalių, rodančių, kad "popmuzikos karaliaus" būklė sparčiai blogėjo, likus keliems mėnesiams iki jo mirties.

Trečiadienį, kai buvo minimos M.Jacksono mirties ketvirtosios metinės, jo sūnus Prince'as sakė, kad dainininkas "daug laiko" praleisdavo kalbėdamasis telefonu, ypač su "AEG Live" vadovu Randy Phillipsu (Rendžiu Filipsu), ir kad tie pokalbiai jį smarkiai liūdino.

"Jis kai kada verkdavo. Sakydavo: "Jie mane nužudys, jie mane nužudys". Kai paklausiau, apie ką jis kalba, jis atsakė: "Žmonės iš AEG, Randy Phillipsas", - teigė Prince'as

Paauglys dėvėjo tamsų kostiumą, o ilgi plaukai buvo sušukuoti jam už ausų. Jis atrodė atsipalaidavęs ir šypsojosi, kai teismo salėje buvo rodomi kai kurie vaizdo įrašai ir šeimos nuotraukos.

16-metis, kuris yra iki šiol daugiausiai dėmesio sulaukęs liudininkas, davęs parodymus nuo šios civilinės bylos pradžios balandžio pabaigoje, prisiminė 2009-ųjų birželio 25-ąją, kai jo tėvas mirė išsinuomotoje viloje Holmbi Hilse netoli Los Andželo.

"Buvau svetainėje apačioje. Išgirdau klykiant viršuje. Pamačiau daktarą Conradą; (asmeninė) virėja Kai (Chase, Kai Čeiz) atrodė nervinga ir pasakė: "Daktaras Murray nori, kad ateitum į viršų", - pasakojo Prince'as Jacksonas.

"Nubėgau į viršų ir pamačiau daktarą Murray gaivinant mano tėtį. Daktaras Murray šaukė, atlikdamas dirbtinį kvėpavimą. Tada į viršų užlipo mano sesuo. Ji visą laiką klykė, sakydama, kad nori savo tėčio", - pridūrė atlikėjo sūnus.

Prince'as, kuris atrodė tramdantis ašaras, prisiminė, kaip kartu su seserimi važiavo kitu automobiliu paskui jų tėvą į ligoninę vežantį greitosios pagalbos automobilį.

Ligoninėje "daktaras Murray pasakė: "Atleiskit, vaikai - tėvelis mirė." Mes tiesiog pravirkome", - Prince'as sakė prisiekusiesiems.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS