Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Horoskopas besiruošiantiems atostogauti

26/04/2013

Taip pat skaitykite

Įsibrovėlis į Vokietijos vyriausybinį lėktuvą buvo rastas užmigęs Merkel lovoje Grace Kelly vaikaitė laukiasi ir susižadėjo Septynmetė Scarlett Gurr vairuoja nuosavą mini Ferrari Vašingtono katedrą galimai dažais aplaisčiusiai moteriai pateikti kaltinimai dėl vandalizmo

Oras Anglijoje vis dar nelepina, tačiau jau daugelis susimąstome apie atostogas. Remiantis astrologija galite ne tik išsirinkti sau idealiausią partnerį, tinkamiausią dietą, bet ir tobuliausias atostogas. Tad pažiūrėkite kokias atostogas kiekvienam zodiako ženklui rekomenduoja žvaigždės.

AVINAS

Avinas yra ugnies ženklas, tad šiems energingiems žmonės reikia daug veiklos, įspūdžių, informacijos, naujų pažinčių. Šio ženklo žmonėms dažnai tenka lankytis užsienyje, ir tai pakeičia šių žmonių įvaizdį, sustiprina autoritetą. Be to, tokios kelionės sustiprina Avino žinias ir turi įtakos jo profesinei veiklai. Paprastai atostogos šio ženklo atstovams turi teikti komfortą ir saugumą. Vargu ar Jiems patiktų nuotykiai, sunkios situacijos. Avinams poilsis – kai nereikia skubėti, galima mėgautis skaniais valgiais, brangiais gėrimais, gražia gamta, ramybe. Avinams patiks egzotiškos, sportiškos ir ekstremalios atostogos – kopimas į kalnus, safaris, nardymas ar jodinėjimas žirgais.

JAUTIS

Jaučius valdo Žemės elementas, tad šiems ramiems, žemiškiems, šeimoms žmonėms patiks keliauti su šeima ar būriu artimiausių draugų. Jie labai gerai žino, kokia didelė vertybė yra poilsis ir atostogos, ir kaip tai jiems reikalinga. Su atsidavimu dirbantys Jaučiai privalo periodiškai ilsėtis, jiems patartina per atostogas pakeisti gyvenimo būdą, pagyventi sveikuoliškai, intensyviai pasportuoti, pasinaudoti gydomosiomis ir profilaktinėmis procedūromis. Jaučių poilsiui reikalinga ramybė, išpuoselėta aplinka, patogumai. Jie labai jautriai reaguoja į bet kokius dirgiklius, triukšmą. Vykdami toli dažnai pasirenka kalnus arba tokį kraštą, kuriame ryški riba tarp prabangos ir skurdo, aplinka dvelkia santūrumu, gyvenama pagal labai griežtus dėsnius.

DVYNIAI

Šie oro ženklo žmonės paprastai daugiau laiko keliauja, nei būna namuose. Niekas nesugebėtų Dvynio uždaryti tarp keturių sienų. Pastebėta, kad Dvynių vienatvę kompensuoja vis naujai suplanuotos kelionės, platus pažinčių ratas ir labai aktyvi naujų pažinčių paieška. Sunku įsivaizduoti, kad iš Dvynių galima būtų išgirsti priekaištų dėl ilgos kelionės pėstute – tai žmonės, kuriems turizmas dviračiu, pėsčiųjų žygis teikia labai daug malonumo. Jie gerai jaučiasi dideliame keliaujančiųjų būryje ir ypač išsiskiria komunikabilumu. Šiems žmonėms taip pat patinka miestai, jie mielai klaidžioja gatvelėmis neturėdami žemėlapio, kuičiasi blusų turguose ir suvenyrų parduotuvėlėse, susipažįsta su vietiniais, tačiau jie taip pat jaučia jūros ir kalnų trauką.

VĖŽYS

Vėžys – pats šeimyniškiausias ženklas, tačiau juos traukia ir naujovės, ir kelionės. Vėžiai pirmenybę teikia šeimos turizmui, jiems svarbu patogumas, ramybė, romantika, jūra, egzotika. Vėžiams patiks kruizai laivais, plaukiojimas valtimi, romantiškos vakarienės egzotiškuose ir prabangiuose restoranuose. Šie žmonės taip pat labai žavisi praeitimi ir istoriniu palikimu, dažnai tai būna lemiamas argumentas renkantis kelionės maršrutą. Į keliones patartina leistis su savo antrąja puse, kuri tenkintų vėžio užgaidas ir apsuptų jį dėmesiu, meile arba su nedidele keliaujančiųjų grupe. Idealu, jeigu juos sietų bendri interesai, grupėje būtų jau pažįstamų žmonių, nes jie dažnai priklauso nuo bendrakeleivių nuotaikų ir emocinės būsenos.

LIŪTAS

Jeigu po šiuo ženklu gimęs žmogus ką nors nusprendė, vargu ar pasiseks kitiems pakeisti jo sumanymą. Stodamas prieš visus nepritariančiuosius, Liūtas gali iškeliauti vienas pasirinktu maršrutu ir tokiu būdu įrodyti savo pranašumą. Liūtai yra Saulės ženklas, taigi karštis yra privalomas atostogų elementas. Šiems žmonėms patiks saulėti paplūdimiai ar dykumos. Daug malonumo suteiktų piramidės, sfinksai, senovinės šventyklos, architektūros šedevrai- Jiems viskas turi būti žinoma ir išvaiksčiota. Tai atletiški ir aktyvūs žmonės, kurie mielai sutiktų slidinėti, kopti į kalnus, plaukioti banglente ar jėgos aitvaru.

MERGELĖ

Šio žemės ženklo atstovams labai svarbu per atostogas atgauti kūno ir sielos pusiausvyrą. Egzotikos kupinos kelionės į tolimas šalis nėra pats patraukliausias dalykas. Pragmatiškoji Mergelė pirmiausia pagalvos apie numatytų atostogų šalyje siaučiančias ligas, nors ta šalis šio ženklo atstovams turbūt visą gyvenimą bus traukos objektas. Mergelės gana sunkiai atsipalaiduoja nuo rūpesčių ir paliktų darbų. Jiems sunkiai suvokiama, kaip galima nieko neveikti. Kuklios ir ramios mergelės dažnai baiminasi keliauti lėktuvais, jos jaučiasi saugesnės važiuodamos automobiliu, autobusu ar traukiniu. Tai nuolat save tobulinantys žmonės, kurie teigiamai įvertins galimybę pailsėti SPA, jogos centre ir skirti laiko skaitymui ir minčių išvalymui ekologiškoje gyvenvietėje.

SVARSTYKLĖS
Svarstyklės mėgsta prabangą, todėl jas pradžiugins kruizas dideliu laivu, kuriame yra gerų restoranų, švytinčių šokių salių, profesionalių masažo kabinetų. Šie žmonės mėgsta vakarėlius, žavisi architektūrinės formos grožiu, puikiai jaučiasi kosmopolitiškuose didmiesčiuose, kurie niekada nemiega, tačiau svarstyklės kartais pavargsta nuo nesibaigiančio naktinio gyvenimo, todėl viena ar dvi dienos kaimo turizmo sodyboje gali būti puiki atgaiva. Po šiuo ženklu gimę žmonės geriau jaučiasi trumpalaikėse kelionėse – greitai pasisotina įspūdžiais ir nori grįžti namo. Ilgos ir tolimos kelionės Svarstyklėms bus malonios tik tada, jeigu nereikės prie nieko derintis.

SKORPIONAS

Keliaudami su šio ženklo atstovais ir artimiau su jais susipažinę pajusite, kad Skorpionai yra įdomūs pašnekovai, patrauklios ir ryškios individualybės. Tai nenustygstantys vietoje žmonės, kurie siekia nuotykių ir tikrai ryžtųsi adrenalino pramogoms. Šie žmonės labai domisi svečiomis kultūromis, mielai priima šalies, kurioje keliauja tradicijas ir pagarbiai bendraudami su vietiniais stengiasi sužinoti kuo daugiau. Tai eksperimentatoriai, kurie mėgaujasi gyvenimu, tad tolimos šalys ir nauji potyriai jiems atneša daugiausiai pasitenkinimo. Keliaudami ištvermingieji Skorpionai nesiskųsdami patys įveiks visus galimus negalavimus, juos gali palaužti nebent apsinuodijimas arba netikėtas peršalimas.

ŠAULYS

Tai optimistiškos ir veržlios asmenybės. Bene didžiausias malonumas Šauliams – tolimos kelionės. Jos tampa neatskiriama jų būties dalimi ir yra efektyviausia priemonė, formuojanti Šaulių pasaulėžiūrą ir plečianti akiratį. Šie žmonės bene geriausiai iš visų prisitaiko, o kelionė ir įveiktas ilgas atstumas paprastai jų neišsekina. Vienintelė privaloma kelionės sąlyga yra pakankamas maisto ir gėrimų kiekis – Šauliai nėra tie žmonės, kurie gali pusdienį pakentėti lengvai užkandę, maistas jiems labai svarbi komforto sąlyga. Keliaujantys Šauliai labai žavingi, spinduliuojantys, mėgstantys pajuokauti. Blogiau, jeigu kelionėje pasikeičia aplinkybės ir jie negali pasiekti savo tikslų – Šauliams paprastai būna sunku susivaldyti kritinėse situacijose.

OŽIARAGIS

Žemiški ir ramūs ožiaragiai atostogas mielai praleis namuose. Jie nėra vienišiai, tad turėdami laisvo laiko kviesis svečių, gamins vakarienę ar pasivaikščios parke prie namų, tačiau tolimos kelionės ožiaragius sekina. Šio ženklo žmonės turėdami nedaug laiko ir pasirinkę netolimą kelionę, neatsisakys malonumų ir romantikos. Tokia išvyka turėtų būti panaši į kelionę po pasakų šalį- idealu, jeigu ta šalis bus prie vandens. Kelionių metu ožiaragiai vis tiek galvos apie namus – sendaikčių turguose ar antikvariatuose ieškos smulkmenų savo buičiai, stengsis išmokti gaminti vietinius patiekalus, kuriuos vėliau ruoš savo šeimai. Šiems žmonėms geriausia neplanuoti ilgų kelionių ir pernelyg nenutolti nuo savo namų.

VANDENIS

Vandeniams nuolat reikia permainų, naujovių, atsinaujinti, judėti. Dažnai jiems patinka didmiesčiai arba kelionės po kokią nors konkrečią šalį. Keliaudami jie stengiasi susipažinti su vietiniais, susirasti naujų draugų. Šio ženklo žmonės labai ekscentriški, taigi juos nudžiugins ledo viešbučiai, povandeniniai barai, teminiai atrakcionų parkai ir pačios keisčiausios ekskursijos. Vandeniai mėgsta nuotykius ir gamtą, tačiau jie geriausiai jaučiasi dideliuose miestuose, kuriuose galima mėgautis kultūra ir pramogomis. Rinkdamiesi kelionę, Vandeniai paprastai ieško ko nors originalaus. Jiems labai svarbios tolimos kelionės, tačiau turi būti geros gyvenimo sąlygos, skanus maistas ir – jokių nesusipratimų.

ŽUVYS

Žuvys siekia tokių atostogų, kurių metu galėtų svajoti, fantazuoti, joms tiktų meditacija, meldimasis. Žuvys labai vertina laisvės pojūtį bei neįsivaizduoja atostogų be vandens, todėl kelionės jachta ar laivu joms idealiai tinka, tačiau tai ramūs žmonės, kuriems labiausiai patinka laiką leisti su antrąja puse. Žuvims patiks romantiškos vakarienės žvakių šviesoje, pasivaikščiojimai paplūdimiu. Tai filosofiški, ramūs žmonės, kurie gerai jaučiasi tiek mieste, tiek gamtoje, tačiau visada pasirenka nevarginantį ir lėtą poilsį. Po šiuo ženklu gimusius žmones paprastai sužavi šalys, kuriose jaučiama labai stipri religijos ir senų tradicijų įtaka.