Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Minia, negyvai užkapojusi "Juodąjį Jėzų", jį dar ir kastravo

02/09/2013

Taip pat skaitykite

JAV atidėta "sutrikusios psichikos" kalinio egzekucija Japonijoje- įspūdingas ugnikalnio išsiveržimas Catherine slaugytoja dėl savo savižudybės savo laiške kaltino australų žurnalistus Oro uoste asistentas Jus palydės iki pat vartų, tačiau lagaminų neneš

Sidnėjus, rugsėjo 2 d. (AFP-BNS). Liūdnai pagarsėjusį Papua ir Naujosios Gvinėjos kulto lyderį, vadintą "Juoduoju Jėzumi", už jaunų mergaičių ritualinį žudymą negyvai užkapojusi minia jį dar ir kastravo, pranešama pirmadienį.

Stevenas Tari (Stivenas Taris), kuris anksčiau buvo nuteistas už išžaginimą ir buvo įtariamas kanibalizmu, šių metų kovą kartu su kitais 48 kaliniais pabėgo iš Madango kalėjimo šalies rytuose, slapstėsi, o ketvirtadienį buvo nužudytas atokiame kaime už maždaug 20 kilometrų nuo Mandango.

Dabar pradėjo aiškėti siaubingos jo mirties detalės.

Laikraštis "The National" rašo, kad S.Tari pagavo 80 vyrų, kad jis buvo nužudytas, iškastruotas, o paskui už aplink kaklą aprištos nendrės nutemptas prie negilios duobės, į kurią ir buvo įmestas.

Lavoną penktadienį iškasė policija, kalėjimų ir sveikatos apsaugos darbuotojai. Modiliono ligoninės gydytojas Juithas Gawi (Džuitas Gavis) sakė, kad ant palaikų buvo matyti daugybė peiliu padarytų žaizdų.

"Jis kapojamas ir badomas peiliais į abi rankas, kojas, krūtinę ir pilvą, iš kurio išvirto žarnos. Be to, jis buvo kastruotas", - sakė J.Gawi.

Buvęs liuteronų pastorius S.Tari, daugelio vadinamas Juoduoju Jėzumi, 2010 metais buvo pripažintas kaltu dėl žaginimų, kurių aukomis tapo jo krikščioniškos kilmės sektai priklausiusios merginos, ir buvo nuteistas kalėti 10 metų.

Tuo metu jis turėjo tūkstančius sekėjų kaimuose, tarp jų - ginkluotų apsaugininkų būrį, ir vadovavo vienai iš sektų, priskiriamų prie Papua Naujojoje Gvinėjoje paplitusių "krovinių kultų".

Per savo "kultūrinę liturgiją" jis aiškindavo, jog merginoms lemta tapti jo žmonomis, nes tokia esanti Dievo pranašystė.

Pranešta, kad S.Tari buvo nužudytas, kai užpuolė "vieną gėlininkę, kuri buvo apgaule įtraukta į šį kultą". Tuomet įtūžę kaimo gyventojai apsupo sektos lyderį ir jo bendrininką ir abu juos užmušė.

S.Tari buvo nužudytas praėjus maždaug savaitei po to, kai, kaip įtariama, nužudė vieną moksleivę.

Kai S.Tari 2007 metais buvo sučiuptas, daugelis kaltino jo kultą praktikuojant kanibalizmą ir kruvinus aukojimo ritualus, tačiau policija jam pateikė kaltinimus tik dėl išžaginimo.

Papua Naujojoje Gvinėjoje neretai pasitaiko incidentų, susijusių su "juodąja magija", "kerėjimais" ir kanibalizmu.

Pernai policija suėmė dešimtis žmonių, siejamų su numanomu kanibalų kultu, kurio nariai kaltinami nužudę bent septynis žmones, valgę jų šviežias smegenis ir virę sriubą iš jų penių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Pasaulis Įvairenybės