Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Halle Berry ir Olivier Martinezas Prancūzijoje susituokė

15/07/2013

Taip pat skaitykite

Ozzy ir Sharon Osbourneai drauge pasirodė ant raudonojo kilimo Los Andžele Mirė labiausiai ieškomų nacių karo nusikaltėliu laikytas vengras Laszlo Csatari Mokslininkai kuria skraidančius traukinius Šokiruojanti metamfetamino žala žmogaus organizmui

Paryžius, liepos 14 d. (WENN-BNS). Halle Berry (Heil Beri) ir Olivier Martinezas (Olivjė Martinesas) susituokė per jaukią ceremoniją jaunikio gimtojoje Prancūzijoje.

Besilaukianti aktorė už "Neištikimosios" (Unfaithful) žvaigždės ištekėjo šeštadienį Kondė pilyje (Chateau des Conde) Valeri, dalyvaujant vos 60-čiai svečių, tarp kurių buvo O.Martinezo motina Rosemarie (Rozmari) ir brolis Vincentas (Vensanas).

WENN gautose nuotraukose matyti, kad nuotaka, atvykusi į bažnyčią vintažiniu baltu automobiliu, vilkėjo tradicinę baltą suknelę, puoštą nėriniais.

Kaip praneša vietos spauda, iš pradžių, pagal Prancūzijos įstatymus, buvo įregistruota civilinė santuoka, o po to įvyko religinė ceremonija minėto kaimo bažnytėlėje.

Vestuvių pokylis buvo surengtas lauke, naktį dangų nušvietė fejerverkai.

46 metų H.Berry ir 47 metų O.Martinezas, kuris anksčiau susitikinėjo su australų popmuzikos žvaigžde Kylie Minogue (Kaili Minoug), pradėjo susitikinėti 2010-aisiais, susipažinę savo filmo "Ryklių užkalbėtoja" (Dark Tide) filmavimo aikštelėje. Pernai pora susižadėjo.

Balandžio mėnesį "Oskaro" laureatė paskelbė, kad yra trys mėnesiai nėščia ir laukiasi sužadėtinio sūnaus, kuris bus netikras brolis jos penkerių metų dukrai Nahlai iš ankstesnio ryšio su kanadiečių modeliu Gabrieliu Aubry (Gabrieliu Obri).

Tai trečia H.Berry santuoka; anksčiau ji buvo išsižadėjusi vedybų po žlugusių santuokų su beisbolo žaidėju Davidu Justiceu (Deividu Džastisu) ir dainininku Ericu Benetu (Eriku Benetu). O.Martinezui ši santuoka pirmoji.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS