Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Minesota tapo 12-ąja gėjų santuokas įteisinusia JAV valstija

14/05/2013

Taip pat skaitykite

Vietname konfiskuota 7 kg raganosio ragų Lynu pereitas Litl Kolorado upės tarpeklis Bradas Pittas dėl protestų atšaukė savo kelionę į Braziliją Buvusio JAV prezidento Busho bibliotekos atidaryme dalyvavo kiti buvę lyderiai ir šalies vadovas

Čikaga, Ilinojus, gegužės 14 d. (AFP-BNS). Minesota pirmadienį tapo 12-ąja JAV valstija - ir trečia valstija per pastarąsias dvi savaites - legalizavusia tos pačios lyties asmenų santuokas ir suteikusia dar vieną pergalę Amerikos kovotojams už santuokų lygybę.

Senatoriai valstijos sostinėje Sent Pole tokiai priemonei pritarė 37 balsais prieš 30. Ketvirtadienį gėjų santuokoms buvo pritarta Minesotos Atstovų Rūmuose, o jau šį antradienį priemonę gali pasirašyti gubernatorius Markas Daytonas (Markas Deitonas).

"Šiandien didžiuojuosi būdamas Minesotos gyventojas", - valstijos senatorius, demokratas Scottas Dibble'as (Skotas Diblas) sakė per keturias valandas trukusius debatus. Jis paskelbė, kad rugpjūčio 1-ąją, kai įsigalios naujasis įstatymas, susituoks su savo ilgamečiu partneriu.

Rod Ailandas tos pačios lyties asmenų santuokas legalizavo gegužės 2 dieną, o praėjusios savaitės antradienį tai padarė Delaveras. Be Minesotos, vienintelė JAV Vidurio vakarų valstija, kurioje gėjams leidžiama tuoktis, yra Ajova.

Konstitucinis draudimas dar galioja 31-oje valstijoje, o JAV Aukščiausiasis Teismas birželį turi nuspręsti dėl Santuokos apsaugos akto, pagal kurį federalinė vyriausybė pripažįsta tik santuokas tarp skirtingos lyties asmenų.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS