Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Australijos premjerė mezga žaislą karališkajam kūdikiui

26/06/2013

Taip pat skaitykite

Popiežius po mišių paplūdimyje, kuriose dalyvavo 3 mln. maldininkų, išvyko iš Brazilijos Horoskopas besiruošiantiems atostogauti Kitas Dalai Lama galėtų būti ir moteris, sako Tibeto lyderis Vašingtono katedrą galimai dažais aplaisčiusiai moteriai pateikti kaltinimai dėl vandalizmo

Sidnėjus, birželio 25 d. (AFP-BNS). Australijos premjerė Julia Gillard (Džulija Gilard) prasitarė, kad mezga raudoną kengūrą princo Williamo (Viljamo) ir jo sutuoktinės Kate (Keit) pirmagimiui.

Pirmoji šalies vyriausybės vadovė moteris, kurios laukia sunki paskutinė savaitė parlamente prieš rugsėjį numatomus rinkimus, kuriuose, kaip kalbama, ją iš posto gali išversti jos pačios partija, surado laiko interviu Australijos savaitraščiui "Women's Weekly", kuriame papasakojo, kad iškėlė sau užduotį pagaminti šį žaislą.

J.Gillard, pasaulyje gerai žinoma kovotoja prieš seksizmą, sakė, jog svarbu, kad žmonės pamatytų ir kitą jos pusę, tą, kuri slepiasi už politikos.

"Kalbant apie mezgimą Kate Middleton (Keit Midlton) kūdikiui - aš mezgu kūdikiams - iš dalies tai yra mažesni gaminiai, savo gyvenime negaliu tam skirti daug laiko", - kalbėjo J.Gillard, kurios interviu žurnalas spausdins trečiadienį.

"Tiesiog pagalvojau, kad būtų šaunu įgyvendinti šį sumanymą. Pamaniau, kad mesiu sau iššūkį numegzti mažą kimštą žaisliuką, o kodėl tai negalėtų būti kengūra?", - sakė ji.

Net megzdama žaislą karališkam kūdikiui J.Gillard išreiškė viltį, kad vieną dieną Australija taps respublika.

"Karalienei jaučiama tikra pagarba, taigi manau, kad natūralus momentas vėl tikėtis (respublikos) ateis tada, kai baigsis jos karaliavimas", - sakė ji.

"Princas Williamas ir Kate, ir jų kūdikis Australijoje ir toliau išliks įžymybėmis, žmonės ir toliau su susidomėjimu stebės jų gyvenimą", - kalbėjo Australijos premjerė.

Didžiosios Britanijos sosto įpėdinio ir Kembridžo kunigaikštienės kūdikis turėtų gimti liepos viduryje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS