Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Dennisas Rodmanas grįžta į Šiaurės Korėją

03/09/2013

Taip pat skaitykite

Prancūzijoje mirė šiurpiai save sužalojęs psichikos ligonis Garsi džiazo pianistė Marian McParland mirė būdama 95 metų Pirmosios Lenkijoje veido transplantacijos pacientas išrašytas iš ligoninės Nauja laida "Karštas klausimėlis" televizijos eteryje

Pekinas, rugsėjo 3 d. (AFP-BNS). Buvusi NBA žvaigždė Dennisas Rodmanas (Denisas Rodmanas) antradienį sakė, kad grįžta į Pchenjaną pasimatyti su savo "draugu", Šiaurės Korėjos lyderiu Kim Jong-Unu (Kim Čen Unu), bet atsisakė pasakyti, ar parvažiuos su kalinamu JAV piliečiu.

44 metų korėjiečių kilmės amerikietis Kennethas Bae (Kenetas Baė) Šiaurės Korėjos kalėjime laikomas nuo lapkričio, o D.Rodmanas praėjusią savaitę sakė, kad gali siekti jo paleidimo.

Tačiau kalbėdamasis su žurnalistais Pekino oro uoste, pakeliui į Šiaurės Korėjos sostinę, D.Rodmanas sakė: "Nieko nepažadėjau (dėl K.Bae)".

"Tiesiog vykstu pasimatyti su savo draugu maršalu Kim ir pradėti naują krepšinio lygą, - sakė D.Rodmanas. - Tiesiog bandau palaikyti komunikacijos darbą".

Lankydamasis Šiaurės Korėjoje prieš pusę metų, ekstravagantiškasis D.Rodmanas pasiskelbė Kim Jong-Uno "draugu visam gyvenimui" ir apkabino jį po Pchenjane drauge stebėtų krepšinio rungtynių.

Šveicarijoje išsilavinimą įgijęs Kim Jong-Unas, kaip pranešama, yra didelis krepšinio ir klubo "Chicago Bulls", su kuriuo D.Rodmanas ir Michaelas Jordanas (Maikals Džordanas) 10-ajame dešimtmetyje tris kartus laimėjo NBA čempiono titulą, gerbėjas.

D.Rodmanas sulaukė daugelio JAV komentatorių pašaipų dėl pirmosios savo kelionės į Šiaurės Korėją, kuri įvyko tvyrant didelei įtampai dėl Kim Jong-Uno izoliuoto režimo paleistų raketų ir branduolinių bandymų.

Tuo metu viename entuziastingame komentare apie Kim Jong-Uno ir D.Rodmano susitikimą Šiaurės Korėjos oficialioji naujienų agentūra KCNA citavo buvusios "Chicago Bulls" žvaigždės žodžius, kad jis apgailestauja dėl aklavietės JAV ir Šiaurės Korėjos santykių srityje.

Šiaurės Korėja ir JAV niekada nebuvo užmezgusios diplomatinių santykių.

Kelionių verslu užsiimantis K.Bae, kurio korėjietiškas vardas yra Pae Jun-Ho (Paė Džun-Ho), buvo areštuotas 2012 metų lapkritį, atvykęs į šios komunistinės valstybės šiaurės rytuose esantį Rasono uostamiestį.

Šiaurės Korėja, kurioje draudžiami raginimai atsiversti į kokį nors tikėjimą, nurodė, kad K.Bae yra krikščionis evangelikas ir atsivežė "kurstytojiškos" medžiagos.

Anksčiau šiais metais jis buvo nuteistas 15-ai metų sunkiųjų darbų, dėl kaltinimų, kad bandė nuversti Šiaurės Korėjos režimą. Pastaruoju metu intensyvėjo spėlionės, kad D.Rodmanas bandys pasinaudoti užsimezgusia draugyste su Kim ong-Unu ir padėti išlaisvinti šį kalinamą amerikietį.

"Grįšiu ten. Bandysiu ištraukti tą žmogų", - gegužę apie įžymybes rašančiai interneto svetainei TMZ sakė daugybę tatuiruočių turintis D.Rodmanas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Įvairenybės Pikantiškos naujienos