Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Vatikanas skelbia visuotinius atlaidus į Braziliją atvyksiantiems maldininkams

10/07/2013

Taip pat skaitykite

Jungtinėse Valstijose prasideda kartą per 17 metų vykstantis cikadų antplūdis Parolimpinis bėgikas Pistorius dėl savo draugės nužudymo bus teisiamas 2014-ųjų kovą Buvusio JAV prezidento Busho bibliotekos atidaryme dalyvavo kiti buvę lyderiai ir šalies vadovas Gisele Bundchen vėl pirmauja turtingiausiųjų supermanekenių sąraše

Vatikanas, liepos 9 d. (AFP-BNS). Pamatyti popiežių Pranciškų į Rio de Žaneirą suplūsiantys maldininkai nebus baudžiami už savo nuodėmes, jeigu tik iš širdies melsis šiame pramogomis garsėjančiame mieste, pranešė Vatikanas.

Roma prieš vėliau šį mėnesį numatomą pontifiko kelionę į Pietų Ameriką paskelbė "visuotinius atlaidus", kurių tradicija siekia Viduramžius.

Šis dekretas nereiškia, kad tikintiesiems bus automatiškai atleistos jų nuodėmės, bet užtikrina, kad maldininkams, kurie laikysis nurodytų procedūrų, bus atleista amžinoji bausmė už nuodėmes.

Apaštališkoji Penitenciarija, Vatikano teismas, priimantis sprendimus dėl nuodėmių atleidimo, antradienį paskelbtame pareiškime sako, kad į renginį susirinkę tikintieji pirmiausia turės prieiti prie išpažinties, dalyvauti mišiose ir "nuoširdžiai gailėtis bei atgailauti".

Šiais atlaidais taip pat galės pasinaudoti ir tie, kurie stebės šias apeigas per televiziją, radiją ar net internetu, jeigu meldžiamasi bus su "reikalingu atsidavimu".

Popiežius Pranciškus Brazilijoje dalyvaus pasaulio Katalikų pasaulio jaunimo dienose, į kurias turėtų susirinkti milijonai žmonių.

Tai bus pirmasis popiežiaus Pranciškaus apsilankymas jo gimtojoje Lotynų Amerikoje nuo kovo mėnesio, kai kardinolai jį išrinkto Bažnyčios vadovu.

Brazilijoje pontifikas viešės nuo liepos 22 dienos ir joje praleis septynias dienas.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS