MuzikantaiMuzikantai

PradžiaĮvairenybės

Popmuzikos dievaitė Lady Gaga apsinuogins naujame dokumentiniame filme

23/08/2013

Taip pat skaitykite

Britanijos popmuzikos žvaigždė Eltonas Johnas demonstruos meninius sugebėjimus Londono gėlių parodoje George'as Lucasas ir jo žmona susilaukė dukrelės, kurią pagimdė surogatinė motina Vietname konfiskuota 7 kg raganosio ragų Minesota tapo 12-ąja gėjų santuokas įteisinusia JAV valstija

Niujorkas, rugpjūčio 23 d. (WENN-BNS). Popmuzikos superžvaigždė Lady Gaga (Leidi Gaga) tikriausiai leis paganyti akis savo gerbėjams naujame dokumentiniame filme - tokias viltis pakurstė faktas, kad dainininkė buvo nufilmuota repetuojanti nuoga.

Lady Gaga nusprendė įamžinti, kaip buvo kuriamas jos būsimasis ketvirtasis albumas ARTPOP, taip pat savo gijimą po vasarį atliktos klubo operacijos.

Gerbėjai taip pat galės pamatyti ją nusimetančią drabužius savo darbe, nes dainininkė tvirtina, kad kostiumai pernelyg ją varžo.

"Aš iš tikrųjų jaučiu dėl to jaudulį. Ten bus pateikta mano patirtis mene, taip pat mano gastrolės ir gijimas, - sakė Lady Gaga. - Ir ten išties daug nuogybių. Tačiau tiesiog aš taip dirbu - dirbu nuoga. Man patinka jaustis laisvai. Neketinau dangstytis dėl to, kad ten buvo kamera."

Savo naujajame projekte Lady Gaga bendradarbiauja su iškiliu mados fotografu Terry Richardsonu (Teriu Ričardsonu).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Popmuzika dievaitė Lady Gaga