Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

"Forbes" įtakingiausių garsenybių sąraše pirmauja pokalbių laidų žvaigždė Oprah

26/06/2013

Taip pat skaitykite

Angelinos Jolie teta mirė nuo krūties vėžio Mumbajuje krito darbo krūvio neatlaikiusi dramblio patelė Tragiškai pasibaigusį pokštą dėl besilaukiančios Kate sugalvojęs didžėjus paskelbtas "geriausiu" Cooperis ir Jacksonas laimėjo po du MTV kino apdovanojimus

Niujorkas, birželio 26 d. ("Reuters"-BNS). Žurnalo "Forbes" skelbiamame įtakingiausių garsenybių sąraše dvejus metus iš eilės antrąją vietą užėmusi buvusi televizijos pokalbių laidų vedėja Oprah Winfrey (Opra Vinfri) trečiadienį pagaliau iškopė į jo viršūnę, o apskritai pirmajame dešimtuke atsidūrė šešios moterys ir keturi vyrai.

Tai buvo jau penktas kartas, kai O.Winfrey, dabar valdanti savo privatų televizijos kanalą, iškilo į kasmet "Forbes" skelbiamo 100 įtakingiausių garsenybių sąrašo viršūnę.

Antroji šįkart liko dainininkė Lady Gaga (Leidi Gaga), o žemesnes pozicijas užėmė kino režisierius ir prodiuseris Stevenas Spielbergas (Stivenas Spilbergas) bei dainininkės Beyonce (Bejonsė) ir Madonna (Madona).

"Nėra nei vieno kito, kuris pasižymėtų tokiu pastovumu ir įtaka", - sakė "Forbes" tinklalapio atstovė Dorothy Pomerantz (Doroti Pomeranc).

"Yra tik trys žmonės, kurie buvo kiekviename mūsų sąraše nuo 1999 metų: Oprah, (radijo laidų vedėjas) Howardas Sternas (Hovardas Sternas) ir Stevenas Spielbergas", - pridūrė ji.

Pernai "Forbes" sąrašą vainikavusi dainininkė ir aktorė Jennifer Lopez (Dženifer Lopes) šiemet smuktelėjo į 12-ąją poziciją.

Per metus nuo 2012-ųjų birželio 77 mln. dolerių (202,3 mln. litų) uždirbusi O.Winfrey nėra daugiausiai uždirbanti garsenybė.

Šis titulas atiteko Madonnai, kuri susižėrė 125 mln. (328,4 mln. litų), tačiau "Forbes" nurodė, jog O.Winfrey buvo pripažinta įtakingiausia dėl savo pozicijų Holivude ir dalyvavimo spaudoje, televizijoje bei socialiniuose tinkluose.

Nors Lady Gaga dėl klubo sąnario operacijos buvo priversta nutraukti savo gastroles, per pastaruosius 12 mėnesių ji uždirbo 80 mln. dolerių (210,2 mln. litų). Šios pajamos kartu su gerbėjų armija ir didelio masto dalyvavimo socialiniuose tinkluose dainininkei užtikrino antros įtakingiausios garsenybės statusą.

"Ji tebėra milžiniška jėga popmuzikoje. Netgi kai ji nekoncertuoja, žmonės apie ją kalba ir skleidžia gandus", - aiškino D.Pomerantz.

S.Spielbergas, per praeitus metus uždirbęs 100 mln. dolerių (262,7 mln. litų), tapo aukščiausią poziciją šiame "Forbes" sąraše užėmusiu vyru, aplenkdamas septintoje vietoje likusį roko dainininką Joną Bon Jovi (Džoną Bon Džovį), teniso čempioną Rogerį Federerį (Rodžerį Federerį) ir popmuzikos dainininką Justiną Bieberį (Džastiną Biberį). Pastarasis, tapęs jauniausiu šių metų "Forbes" sąrašo nariu, sugebėjo prasimušti į pirmąjį dešimtuką, užėmęs 9-ą poziciją.

Į sąrašą pirmąkart patekusi 23 metų dainininkė Taylor Swift (Teilor Svift) buvo šešta. Pirmajame dešimtuke taip pat minima "Emmy" laureatė televizijos pokalbių laidų vedėja Ellen DeGeneres (Elen Didženeres).

"Forbes" sąrašas grindžiamas garsenybių pajamomis, įskaitant gautas už gastroles, knygas, kontraktus, reklamas, filmus ir turto likutį. Be to, kiekvienos garsenybės rinkodaros statusą įvertino Kalifornijoje įsikūrusi rinkos tyrimų bendrovė "E-Poll'.

Įtakingiausiomis garsenybių poromis pripažinta Beyonce ir jos vyras reperis Jay-Z (Džėjus Z), įvardytas 32-oje vietoje, 65-oje pozicijoje likęs amerikietiško futbolo žaidėjas Tomas Brady (Tomas Breidis) ir jo žmona manekenė Gisele Bundchen (Žisel Bundšin, 81-a vieta), taip pat aktorius Ashtonas Kutcheris (Aštonas Kačeris, 53-a vieta) bei jo mergina Mila Kunis (89).

"Forbes" sąrašo naujokai yra geriausios aktorės "Oskarą" pelniusi Jennifer Lawrence (Dženifer Lorens, 49-a vieta), aktorius Hugh Jackmanas (Hju Džekmanas, 11-a vieta) ir neseniai tėvu tapęs aktorius Channingas Tatumas (Čaningas Teitumas, 23-a vieta).

Su visu įtakingiausių garsenybių šimtuku galima susipažinti tinklalapyje www.forbes.com/celebs

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS