Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Cooperis ir Jacksonas laimėjo po du MTV kino apdovanojimus

16/04/2013

Taip pat skaitykite

Muziejininkai ieškos dingusio M.K.Čiurlionio paveikslo AAA Baltic Service Company: apmokestinamų laikmenų ir įrenginių su įrašymo funkcija sąrašą kiekviena ES valstybė gali pasitvirtinti pati Britney Spears bėgdama nuo gaisrų paliko savo namus Pierce'o Brosnano duktė mirė pralaimėjusi kovą su vėžiu

Los Andželas, Kalifornija, balandžio 15 d. (AP-"Reuters"-BNS). Bradley Cooperis (Bradlis Kuperis) ir Samuelis L.Jacksonas (Samjuelis L.Džeksonas) sekmadienį laimėjo po du MTV kino apdovanojimus.

B.Cooperiui buvo įteikta pirmoji vakaro statulėlė, vaizduojanti auksinių spragėsių pakelį, - už jo darbą "Optimisto istorijoje" (Silver Linings Playbook). Vėliau jis vėl lipo į sceną atsiimti apdovanojimo už geriausią bučinį, kurį tame filme pademonstravo su Jennifer Lawrence (Dženifer Lorens). Pastaroji, už vaidmenį toje pačioje juostoje gavusi "Oskarą", MTV apdovanojimų įteikimo ceremonijoje nedalyvavo.

S.L.Jacksonas su Jamie Foxxu (Džeimiu Foksu) gavo apdovanojimą už geriausią skausmingą momentą, kuriuo buvo pripažintos jų scenos "Ištrūkusiame Džango" (Django Unchained). Be to, S.L.Jacksonas drauge su "Keršytojų" (The Avengers) aktoriais gavo geriausios kovos apdovanojimą. "Keršytojų" režisierius Jossas Whedonas (Džosas Vedonas) taip pat užlipo į sceną ir pavadino apdovanojimą "labai netikėtu".

"Tai apdovanojimas, kuris man reiškia daugiausiai. Aš toks dėkingas ir labai džiaugiuosi dėl 2015-ųjų - mes jums pateiksime "Keršytojus 2", - sakė J.Wheedonas, atsiimdamas metų filmo apdovanojimą ir patvirtindamas, kad jau dirbama dėl tęsinio.

Tomas Hiddlestonas (Tomas Hidlstonas) iš "Keršytojų" buvo paskelbtas geriausiu piktadariu.

MTV kino apdovanojimų, kuriuos už geriausią kovą, geriausią bučinį, geriausią pasirodymą be marškinėlių ir panašiai skiria internetu balsuojantys gerbėjai, ceremoniją vedė Rebel Wilson (Rebel Vilson). Pagrindiniai nominantai buvo "Ištrūkęs Džango" ir "Tedis" (Ted).

Už geriausią pasirodymą be marškinėlių buvo apdovanotas "Saulėlydžio" (Twilight) gražuolis Tayloras Lautneris (Teiloras Lotneris).

R.Wilson taip pat gavo apdovanojimą - už prasiveržimą su "Aukšta klase" (Pitch Perfect).

Šou metu taip pat buvo parodyta dar nematyta medžiaga iš kitą mėnesį pasirodysiančio "Geležinio žmogaus 3" (Iron Man 3) ir "Bado žaidynių 2: Užsiliepsnojimo" (The Hunger Games: Catching Fire) reklaminis klipas. Scenoje taip pat buvo pasirodžiusios žvaigždės iš kitų būsimos vasaros filmų, tarp jų - Chrisas Pine'as (Krisas Painas), Zoe Saldana (Zoi Saldana) ir Zachary Quinto (Zakaris Kintas) iš "Žvaigždžių kelio" (Star Trek) tęsinio, Vinas Dieselis (Vinas Diselis) ir Michelle Rodriguez (Mišel Rodriges) iš "Greitų ir įsiutusių" (Fast & Furious).

Tarp kitų ceremonijos vedėjų buvo Chrisas Rockas (Krisas Rokas), Adamas Sandleris, Sethas Rogenas (Setas Rodženas), Zacas Efronas (Zakas Efronas), Snoopas Doggas/Lionas (Snupas Dogas/Lajonas) ir Kim Kardashian (Kim Kardašian).

Holivudas gerbėjų skiriamų MTV kino apdovanojimų įteikimo ceremonija vis dažniau naudojasi kaip platforma būsimos vasaros produkcijai reklamuoti. Šiemet šou buvo atkeltas iš birželio į balandį, kad būtų galima apimti visą blokbasterių sezoną, kuris prasideda gegužės pradžioje.

22 metų Emma Watson (Ema Votson) sekmadienį gavo novatoriaus apdovanojimą. Ji vaidina šios vasaros juostoje "Blizgantis žiedas" (The Bling Ring).

"Žvelgiu į visą tą darbą, kurį atlikau per pastaruosius 14 metų ir į galvą ateina daug dalykų, pirmiausia - kokia prasta buvo mano šukuosena pirmajame filme apie Harį Poterį!" - atsiimdama apdovanojimą pajuokavo britų aktorė.

"Tapti savimi tikrai sunku ir painu", - sakė ji.

Willas Ferrellas (Vilas Ferelas) vilkėjo trijų dalių kostiumą, apklijuotą dolerių kupiūromis, kai užlipo į sceną atsiimti komedijos genijaus apdovanojimo iš "Sostų karų" (Game of Thrones) žvaigždės Peterio Dinklage'o (Piterio Dinkleidžo) rankų.

"Tiems, kurie šįvakar sėdite čia ir negalvojate, kad esu juokingas: mielai kausiuos su jumis automobilių stovėjimo aikštelėje po šou", - pasakė W.Ferrellas, kuris šiuo metu filmuojasi juostoje "Žinių vedėjas 2" (Anchorman 2), pasirodysiančioje vėliau šiais metais.

Nešvanki komedija "Tedis", kuri turėjo septynias nominacijas, galiausiai laimėjo tik vieną apdovanojimą - už geriausią ekrano duetą.

Šis apdovanojimas buvo įteiktas Markui Wahlbergui (Markui Valbergui) ir Setho MacFarlane'o (Seto Makfarleino) bjauriam, bjauriai kalbančiam žaisliniam meškinui.

Selena Gomez (Selena Gomes) Bolivudo įkvėptu pasirodymu pristatė savo naują dainą "Come and Get It". "Macklemore & Ryan Lewis" taip pat pristatė naują singlą - "Can't Hold Us".

MTV kino apdovanojimai - viena didžiausių "jaunimui draugiškų" Holivudo ceremonijų - pagerbia darbus praėjusių metų kine ir reklamuoja būsimus blokbasterius bei naują muziką.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS