Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Angelina Jolie - daugiausiai uždirbanti JAV aktorė, nurodo "Forbes"

30/07/2013

Taip pat skaitykite

Oro uoste asistentas Jus palydės iki pat vartų, tačiau lagaminų neneš Pirmajai pasaulyje tirpiai kavai „Nescafe“ – 75-eri Popiežius po mišių paplūdimyje, kuriose dalyvavo 3 mln. maldininkų, išvyko iš Brazilijos Britanijos popmuzikos žvaigždė Eltonas Johnas demonstruos meninius sugebėjimus Londono gėlių parodoje

Niujorkas, liepos 30 d. ("Reuters"-WENN-BNS). Angelina Jolie (Andželina Džoli), kuri didžiajame ekrane vėl pasirodys su filmu "Maleficent", yra geriausiai apmokama Holivudo aktorė ir pernai uždirbo 33 mln. dolerių, paskelbė "Forbes".

Nors jokiame veiksmo filme nesifilmavo nuo 2010 metų "Turisto" (The Tourist), ji lengvai įveikė šiemetinę geriausios aktorės "Oskaro" laureatę, "Bado žaidynių" (Hunger Games) žvaigždę Jennifer Lawrence (Dženifer Lorens), kuri su uždirbtais 26 mln. dolerių liko antroje vietoje.

Į trečią vietą su 22 mln. dolerių nukrito Kristen Stewart (Kristen Stiuart) iš "Saulėlydžio" (Twilight), pernai buvusi pirmoje vietoje.

"Holivudas neišsižadėjo Jolie. Ji tebėra viena iš nedaugelio aktorių, galinčių reikalauti 15 mln. dolerių vertės atlyginimo už "teisingą" filmą, pavyzdžiui, "Disney" perpasakojamą seną istoriją apie Miegančiąją gražuolę, "Maleficent", - Forbes.com rašė reporterė Dorothy Pomerantz (Doroti Pomeranc).

38 metų A.Jolie pavardė antraštėse mirgėjo ir anksčiau šiais metais, kai ji paskelbė, kad jai dėl krūtų vėžio riziką didinančio geno buvo atlikta dviguba mastektomija.

"Maleficent" kino teatruose pasirodys kitą vasarą.

Garsioji mamytė, kuri su sužadėtiniu Bradu Pittu (Bradu Pitu) turi tris vaikus ir tris įvaikius, pernai buvo trečioje minimo sąrašo vietoje.

Jennifer Aniston (Dženifer Aniston), kurios naujausias filmas "Mes - Mileriai" (We're the Millers) JAV kino teatruose pasirodys kitą savaitę, šiemet yra ketvirtoje sąrašo vietoje - ji uždirbo 20 mln. dolerių.

Emma Stone (Ema Stoun), kuri juostoje " Nepaprastas Žmogus Voras " (The Amazing Spider-Man) vaidina su savo vaikinu Andrew Garfieldu (Endriumi Garfildu), uždirbo 16 mln. dolerių ir yra penktojoje vietoje.

Rengdama sąrašą "Forbes" kalbėjosi su agentais, vadybininkais ir kitais kino pramonės žmonėmis, ir atsižvelgė į žvaigždžių uždarbius nuo 2012 metų birželio iki 2013 metų birželio.

Sandra Bullock (Sandra Balok), kuri pernai buvo trečia, šiemet nukrito į septintą vietą (14 mln. dolerių), o Julia Roberts (Džulija Roberts) iš šeštos vietos pernai nukrito į 10 vietą šiemet (11 mln. dolerių).

Devintoje vietoje esanti Mila Kunis (11 mln. dolerių) sąraše yra naujokė. Du jos filmai, "Tedis" (Ted) ir " Ozas: didingas ir galingas " (Oz: The Great and Powerful), visame pasaulyje bendrai uždirbo 1 mlrd. dolerių.

Visas sąrašas skelbiamas

www.forbes.com.

Praėjusią savaitę geriausiai apmokamu Holivudo aktoriumi buvo paskelbtas Robertas Downey (Robertas Daunis) jaunesnysis, kuris per metus uždirbo 75 mln. dolerių.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS