Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Rusija nereikalaus vizų Sočio žiemos olimpiados dalyviams

17/05/2013

Taip pat skaitykite

Prancūzijoje mirė šiurpiai save sužalojęs psichikos ligonis Popmuzikos žvaigždė Jacksonas baiminosi neatlaikyti sekinančio gastrolių maratono, teigia jo sūnus „Kelių ereliams“ tramdyti – psichologinės priemonės Mirė 90 metų Jean Stapleton, kuri vaidino Edit Banker populiariame televizijos seriale

Maskva, gegužės 17 d. ("Interfax"-BNS). Atletams, treneriams, teisėjams ir užsienio delegacijų nariams, dalyvausiantiems 2014 metų žiemos olimpinėse žaidynėse Juodosios jūros kurorte Sočyje, nereikės išsiimti Rusijos vizų - jiems pakaks akreditacijos dokumentų, ketvirtadienį pranešė vienas pareigūnas.

"Kiek prisimenu iš Organizacinio komiteto posėdžio medžiagos, turimas omenyje olimpinių akreditacijų galiojimo laikotarpis. Jos pradės galioti 2014 metų sausio 7-ąją ir nustos galioti balandžio 16-ąją", - URM ypatingasis pasiuntinys Valerijus Kuzminas sakė per Maskvoje vykusią spaudos konferenciją.

Pasak jo, visais su vizomis susijusiais klausimais rūpinasi olimpiados organizacinis komitetas. Tačiau galutinis sprendimas dėl laikino bevizio režimo nustatymo sporto gerbėjams, vykstantiems į Sočio olimpiadą, dar nepriimtas, pridūrė V.Kuzminas.

Rusijos diplomatas taip pat sveikino Gruzijos, kuri 2008 metais trumpai kariavo su Rusija ir kuriose santykiuose su Maskva tebetvyro didelė įtampa, pasiųsti savo delegaciją į Sočį.

"Kiek žinau, Gruzijos olimpinis komitetas sutiko pasiųsti savo delegaciją į žaidynes. Mano nuomone, tai įtikinamas sprendimas. Apskritai su pasitenkinimu konstatuojame Gruzijos pusės sprendimą pasiųsti į olimpiadą savo sportininkus", - sakė jis.

Konkursas bilietai dykai! Konkurso užuomina: "Rytinė kava" Konkurso sąlygas rasi čia. Sėkmės!

Kol kas nežinomas šalių, kurios dalyvaus Sočio žiemos olimpiadoje, tikslus skaičius, sakė V.Kuzminas.

Jis pridūrė, kad organizuodama šias žaidynes, Rusija naudojasi Vankuverio ir Londono olimpiadų patirtimi.

"Tarptautinis olimpinis komitetas sukūrė gana sudėtingą įvairių nepaprastųjų situacijų klasifikacijos sistemą ir reagavimo sistemą. Jos (situacijos) skaičiuojamos šimtais", - pažymėjo V.Kuzminas.

Jis taip pat sakė, kad olimpiados laikotarpiu Sočyje bus smarkiai ribojamas asmeninių automobilių eismas.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS