Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Įsibrovėlis į Vokietijos vyriausybinį lėktuvą buvo rastas užmigęs Merkel lovoje

29/08/2013

Taip pat skaitykite

"Rolling Stone" užsitraukė rūstybę dėl straipsnio apie įtariamą Bostono maratono sprogdintoją Kinijos oficiozinis laikraštis pašiepiamas dėl falą primenančio redakcijos pastato Mirė bliuzo ir soulo atlikėjas Bobby "Blue" Blandas Ozzy ir Sharon Osbourneai drauge pasirodė ant raudonojo kilimo Los Andžele

Vilnius, rugpjūčio 28 d. (BNS). Narkotikų paveiktą įsibrovėlį Volkaną T. policija rado miegantį vyriausybinio lėktuvo lovoje, kuria naudojasi Vokietijos kanclerė Angela Merkel, rašo Vokietijos žurnalo "Der Spiegel" naujienų svetainė.

Pačios kanclerės per incidentą ten nebuvo, o prokurorai dar turi nustatyti įsibrovimo motyvą.

Kultūristas Volkanas T., kuris dėvėdamas vienais apatiniais linksminosi tuščiame vyriausybės lėktuve, miegojo A.Merkel lovoje, kai policija pagaliau įlipo į lėktuvą jo išvesti, antradienį rašė vokiečių laikraštis "Bild".

Saugumas tokiu būdu buvo pažeistas liepos 25-osios vakarą, o pastarosiomis dienomis suintensyvėjo kritika policijos ir oro pajėgų atžvilgiu, nes paaiškėjo, kaip lengvai įsibrovėlis pateko į lėktuvą ir kad policijai prireikė beveik keturių valandų, kad jį iš ten išvestų.

Manoma, kad Volkanas T. buvo veikiamas marihuanos ir ekstazio, kai linksminosi lėktuve, kuriame padarė nuostolių už 100 tūkst. eurų.

Jis prabangų interjerą apipurškė gesintuvo putomis, išskleidė avarinį trapą ir apgadino vieno sparno paviršių. Be to, jis pilotų kabinoje žaidė su prietaisų skydo mygtukais ir techniškai būtų galėjęs pakilti, sakė tyrėjai.

Kelno prokuratūra, vadovaujanti tyrimui, atsisakė komentuoti "Bild" pranešimą, kad Volkanas T. miegojo lovoje, kuria A.Merkel naudojasi per ilgus skrydžius, kai saugumo pareigūnai įžengė į lėktuvą tuojau po vidurnakčio.

Tai gali paaiškinti, kodėl niekas neatsiliepė anksčiau, kai vienas policijos pareigūnas ant kilnojamojo trapo, pastatyto prie lėktuvo, mėgino užmegzti kontaktą su įsibrovėliu, naudodamasis megafonu.

"Šių detalių nenorėčiau komentuoti", - prokuroras Ulrichas Bremeris sake savaitraščio "Der Spiegel" portalui.

Volkan T. buvo šiurkščiai pažadintas, kai policijos šuo įkando jam į koją. Šeštadienį "Bild" paskelbė neryškius apsaugos kamerų vaizdus, rodančius, kaip įsibrovėlis naktį išvedamas iš lėktuvo.

U.Bremeris sakė, kad kol kas neaišku, kokie buvo Volkano T. motyvai. Kaip pranešama, jis buvo susibaręs su savo mergina, tačiau taip pat spėjama, kad jis buvo įtūžęs ant kariuomenės, atmetusios jo prašymą tapti kariu.

"Tikimės gauti tikslesnės informacijos apie jo motyvus, vykstant psichiatrinei ekspertizei, - pridūrė prokuroras. - Ši ekspertizė dar nepradėta."

Pasak jo, tikėtina, kad Volkanas T. gali būti neribotam laikui uždarytas saugioje psichiatrinėje klinikoje, jeigu ekspertais nustatys, kad jis gali įvykdyti daugiau nusikaltimų.

Volkanui T. gresia kaltinimai dėl pavojingo įsikišimo aviacijoje, įsibrovimo ir turto sugadinimo. Pasiruošimai jo bylos nagrinėjimui gali trukti penkis mėnesius.

Kaip pranešama, šis vyras turi turkiškas šaknis ir nebepalaiko ryšių su savo tėvais. Oficialių jo nuotraukų nebuvo paskelbta, bet "Bild" paskelbė nuotrauką, kurioje matomas raumeningas vyras plikai skusta galva, dėvintis ant kaklo grandinę ir nutaisęs ryžtingą veido išraišką.

Jo tėvas, vardu Frankas, pirmadienį sakė "Bild": "Prieš ketverius metus Volkanas pradėjo kalbėti nesąmones ir apkaltino mus rezganti prieš jį sąmokslą."

Jis pridūrė, kad gydytojai sūnui diagnozavo pradinę schizofrenijos stadiją. Vyras nutraukė urmo prekybininko stažuotę, pradėjo rūkyti narkotikus ir vartoti steroidus, kad užsiaugintų didesnius raumenis, užsiiminėdamas kultūrizmu.

Frankas pasakojo, kad Volkanas pradėjo dar blogiau elgtis, kai bundesveras - Vokietijos ginkluotosios pajėgos - atmetė jo prašymą.

"Manau, tas atmetimas tapo jam paskata įsibrauti į tą lėktuvą", - sakė tėvas.

Jo motina Erika pridūrė: "Tą dieną, kai tai nutiko, jis atvyko pas mus, bet mes jo neįsileidom. Galbūt jis pagaliau sulauks reikalingos pagalbos ir vėl bus sveikas."

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Vokietija įsibrovėlis Merkelkultūristas