Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

"Geležinė supermoteris" išgelbėjo skęstantį vyrą per taifūną Honkonge

15/08/2013

Taip pat skaitykite

Septynmetė Scarlett Gurr vairuoja nuosavą mini Ferrari Angelina Jolie - daugiausiai uždirbanti JAV aktorė, nurodo "Forbes" Audrų ir škvalų nuostoliai gyventojams šiemet – dvigubai didesni nei pernai Mirė Olandijos princas Friso ilgai gydytas po nelaimės slidinėjant Alpėse

Honkongas, Kinija, rugpjūčio 15 d. (AFP-BNS). Viena bėgikė buvo praminta "Geležine supermoterimi", nes ji puolė į taifūno sukeltas bangas Honkonge, kad išgelbėtų skęstantį vyrą, ketvirtadienį pranešė vietos žiniasklaida.

Louise Chow (Luis Čau) trečiadienį bėgiodama krantine pamatė dešimtis žmonių, stebinčių pastangas išgelbėti vyrą, įšokusį į Viktorijos įlanką, kurioje smarkiai bangavo dėl vėjo, kurio gūsių greitis viršijo 100 kilometrų per valandą.

"Nežinau, kodėl staiga pajutau didžiulę būtinybę nusiauti batelius ir kojines, ir tuomet šokau į vandenį", - L.Chow, kuri dirba nardymo instruktore, pasakojo duodama interviu, kurio vaizdo įrašas buvo paskelbtas dienraščio "Apple Daily" tinklalapyje.

Laikydama gelbėjimo plūdurą, ji sugriebė vyrą ir išstūmė jį į krantą; vietos žiniasklaidos paskelbtose dramatiškose nuotraukose matyti, kaip kiti gelbėtojai padėjo jį ištraukti iš vandens.

Išgelbėtas 24 metų vyras, kuris, kaip pranešama, mėgino nusižudyti, apsiverkė, matoma filmuotoje medžiagoje.

"Jis sakė: 'Aš mirštu, aš mirštu... Dabar nieko neturiu; atvykau į Honkongą vienas, aš nieko neturiu", - pasakojo L.Chow, nesitraukusi nuo išgelbėtojo, kol atvažiavo greitoji pagalba.

Vyras buvo išvežtas į ligoninę, jo būklė buvo stabili, nurodė žiniasklaida. Policija pranešė, kad to vyro, esą atvykusio iš netoliese esančio Šendženo miesto, psichika buvo sutrikusi.

L.Chow įsipjovė į kriauklę, todėl krantinėje jai buvo suteikta medicinos pagalba, bet paskui ji vėl tęsė bėgimą savo trijų kilometrų maršrutu, rašo laikraštis "The Standard".

Incidento liudininkai praminė ją "Geležine supermoterimi", nurodė laikraštis, kuriame dar primenama, kad jai jau yra tekę gelbėti žmogų Honkonge, kai į bėdą pakliuvo vienas nardytojas naujokas.

Taifūnas "Utor" į Honkongą atnešė smarkius vėjus, sukėlė dideles bangas jūroje. Mieste trečiadienį buvo uždarytos mokyklos ir nedirbo dauguma viešųjų įstaigų.

Audra, anksčiau nusinešusi šešių žmonių gyvybes Filipinuose, taip pat nuskandino 190 metrų ilgio prekinį laivą į pietvakarius nuo miesto. Visi įgulos nariai - 21 žmogus - buvo išgelbėti.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS

Geležinė supermoteris Honkongas Kinija Louise Chow