Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaĮvairenybės

Angelinos Jolie teta serga krūties vėžiu

24/05/2013

Taip pat skaitykite

Ai Weiwei šokiravo Veneciją kalėjimo scenomis Naujasis britų princas pagal Zodiaką yra vėžiukas Nauja laida "Karštas klausimėlis" televizijos eteryje Kinijos oficiozinis laikraštis pašiepiamas dėl falą primenančio redakcijos pastato

Niujorkas, gegužės 23 d. (WENN-BNS). Holivudo aktorė Angelina Jolie (Angelina Džoli) turėjo dar vieną priežastį pasirinkti abipusę mastektomiją ir sumažinti riziką susirgti krūties vėžiu - su šia liga dabar kovoja jos teta.

Juostos "Druska" (The Salt) žvaigždei vasario mėnesį buvo atlikta prevencinė abiejų krūtų pašalinimo operacija po to, kai jai genetiškai buvo nustatytas BRCA1 genas, didinantis riziką susirgti krūties arba kiaušidžių vėžiu.

Be to, nuo kiaušidžių vėžio 2007 metais mirė jos motina Marcheline Bertrand (Marčelin Bertrand).

Neseniai A.Jolie prisipažino, kad operacijai ryžosi baimindamasi, jog gali susirgti jos motinos gyvybę atėmusia liga, o dabar jaunesnioji M.Bertrand sesuo Debra Martin taip pat atskleidė, jog paskatino aktorę imtis veiksmų po to, kai jai pačiai antrą kartą buvo nustatytas krūties vėžys.

61-erių metų moteriai 2004 metais buvo diagnozuotas ketvirtos stadijos krūties vėžys ir atlikta krūties auglio pašalinimo operacija, bet praėjusiais metais liga sugrįžo ir kirto su dar didesne jėga.

Dabar D.Martin atliekami klinikiniai tyrimai, siekiant padidinti jos išgyvenimo galimybes, todėl ji džiaugiasi dukterėčia, kad ši taip rūpinasi savo sveikata.

"Manau, kad ji pasielgė tinkamai. Galvoju, kad tai smarkiai sumažino krūties vėžio riziką. Jeigu būčiau geriau informuota prieš tai, kai susirgau krūties vėžiu, būčiau priėmusi tokį patį sprendimą", - interviu "National Enquirer" sakė ji.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS