Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

Įteikti ketvirtieji „Verslo gurmanų“ apdovanojimai

07/06/2013

Taip pat skaitykite

Iš Neries ir Nemuno ištraukti du skenduoliai Dalį Kauno Žaliakalnio rajono siūloma skelbti kultūriniu draustiniu VPT dėl Vilniaus atliekų rūšiavimo fabriko statybos konkurso apsispręs šią savaitę - Ž.Plytnikas Architektai Nidoje aptars šiuolaikinę architektūrą Kuršių nerijoje

Jau ketvirtą kartą Vilniuje vyko didžiausių ir lyderiaujančių šalies bendrovių ir institucijų renginys „Verslo gurnamai 2013“. Juo siekiama skatinti verslo ir institucijų bendravimą neformalioje aplinkoje dalinantis idėjomis ir kūrybiškais sumanymais. Originaliausi ir drąsiausi iš jų pagerbiami verslo gurmanų apdovanojimais.

„Pagaminti gurmanišką patiekalą, kaip ir įgyvendinti originalias idėjas – tam reikia talento, strateginio mąstymo, drąsos, pasitikėjimo savimi ir svarbiausia, noro kurti. Šis renginys ir apdovanojimai yra mūsų gurmaniška padėka tiems, kas nestokoja originalių verslo idėjų ir ryžto jas įgyvendinti“, – sakė renginio šeimininku šiais metais tapusio banko „Swedbank“ stambių verslo klientų departamento direktorius Mintautas Miškinis.

Renginį „Verslo gurmanai 2013“ organizuoja devynios Lietuvos bendrovės: privataus ir rizikos kapitalo fondų valdytoja „BaltCap“, investicinis bankas „Gild Corporate Finance“, audito, mokesčių bei verslo konsultacijų įmonė „KPMG Baltics“, vertybinių popierių birža „NASDAQ OMX Vilnius“, advokatų kontora „Raidla Lejins & Norcous“, tyrimų bendrovė „Socialinės informacijos centras“ (SIC), komunikacijos agentūrų klasteris „United Agencies“, komunikacijos agentūra „VRP | Hill + Knowlton Strategies“ ir pirmus metus prie organizatorių prisijungęs bankas „Swedbank“.

„Šalyje turime daugybę bendrovių, kurios nebijo įgyvendinti drąsių, kūrybiškų idėjų. Norėjome suburti jas neformalioje aplinkoje kartu dalintis patirtimi, užmegzti naujus ryšius, taip pat pagerbti drąsiausius ir jų pavyzdžiais įkvėpti kitus. Taip gimė „Verslo gurmanų“ idėja, kuri tęsiasi jau ketvirtus metus“, – sakė vienos iš renginio organizatorių, komunikacijos agentūros „VRP | Hill + Knowlton Strategies“ direktorius Mindaugas Ardišauskas.

„Verslo gurmanai 2013“ iš viso įteikta 10 apdovanojimų. Nugalėtojus išrinko speciali organizatorių komisija, įvertinusi pastarojo meto bendrovių ir institucijų veiklą bei priimtus sprendimus, kurie verslui suteikė išskirtinio „prieskonio“. Šiemet metų „Verslo gurmanų“ apdovanojimus pelnė:

„Verslo virtuvės klasika“ – už drąsą pasinaudoti klasikiniu lėšų pritraukimo būdu ir išleistą naują akcijų emisiją išplatinti per vertybinių popierių biržą – AB „Grigiškės“; „Verslo mielės" – už spartų verslo augimą – UAB „Facilities Management“; „Verslo šiltnamis“ – už šiltnamio sąlygų sudarymą kuriant „United Agencies“ klasterį – UAB „Baltic Property Trust“; „Verslo užkandis“ – už didelį verslo kąsnį įsigijus Latvijos miltų gamintoją „Rīgas Dzirnavnieks“ – UAB „Malsena Plius“; „Verslo laukai“ – už patikimo partnerio reputaciją teikiant finansavimą tiek verslui, tiek visuomenei projektams – SEB bankas; „Brandus verslo skonis“ – už gebėjimą apjungti patirtį, inovatyvumą ir laiko subrandintą verslo skonį – įmonių grupė „Alma littera“; „Verslo muskatas“ – už gurmanišką požiūrį į pačius rinkos tyrimus – AB „Lesto“; „Verslo šiupinys“ – už aktyviai ir sėkmingai vykdomas investicijas į smulkaus ir vidutinio verslo įmones –  rizikos kapitalo fondų valdytoja „Practica Capital“; „Verslo krosnis“ – už kokybiškos vietinės bankininkystės tradicijų puoselėjimą – Šiaulių bankas; „Verslo kaitra“ – speciali nominacija už nevėstančią energiją buvusiam „Verslios Lietuvos“ vadovui Pauliui Lukauskui. 

Laura Mičiūnienė, 
„Small talk ideas“ direktorė