Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaLietuva

A.Šemeta: EK iš Lietuvos laukia faktų, įrodančių vežėjų diskriminaciją

17/09/2013

Taip pat skaitykite

Ketinama triskart didinti išmokas į pensiją išėjusiems dvasininkams Lietuvos paštas parduoda 79 nekilnojamojo turto objektus Vyriausybė siūlo atšaukti ambasadorius Vengrijoje ir Azerbaidžane Kaip įmanoma trigubai sumažinti šildymo sąskaitas

Vilnius, rugsėjo 17 d. (BNS). Rusijos muitininkams nuodugniai tikrinant Lietuvos vežėjus ir eksportuotojus, Europos Komisija (EK) pagalbą užtikrinti galėtų tik tada, kai Lietuva pateiktų tai pagrindžiančius faktus.

Tai interviu dienraščiui "Verslo žinios"pareiškė už mokesčius, muitus, auditą ir kovą su sukčiavimu atsakingas Europos Komisijos narys Algirdas Šemeta.

"Šiuo atveju, kad būtų imtasi veiksmų, būtini faktai. Mes negalime vadovautis vien tik straipsniais ar pasakojimais - turi būti konstatuoti faktai. Jų pagrindu jau gali būti ieškoma sprendimų, pavyzdžiui, remiantis Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) taisyklėmis", - sakė eurokomisaras.

Anot jo, pirmiausia Lietuva turi pateikti faktus, įrodančius tam tikrą konkrečios šalies vežėjų diskriminaciją.

"Beje, mūsų ambasadoriaus susitikime su Rusijos muitinės vadovu šis pareiškė, kad tai yra trumpalaikės priemonės. Mes gavome tokį paaiškinimą, tačiau, be abejo, nebuvo pasakyta, kiek tos trumpalaikės priemonės tęsis", - sakė A.Šemeta.