Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Australijos premjerė Gillard apmėtyta sumuštiniais

09/05/2013

Taip pat skaitykite

Honkongo aukcione pasirodysiantis baltasis deimantas gali būti parduotas už 35 mln. JAV dolerių Nicole Kidman partrenkė dviračiu važiavęs paparacas Nyderlandų pareigūnai pradėjo tyrimą dėl M.Cyrus rūkymo scenoje Šv. Valentino diena: 15 faktų apie bučinius

Sidnėjus, gegužės 9 d. (AFP-BNS). Australijoje ketvirtadienį buvo aiškinamasi, kas metė sumuštinius su vegetariška pasta "Vegemite" į šalies premjerę per jos viešnagę vienoje Kvynslando mokykloje.

Ministrė pirmininkė Julia Gillard (Džulija Gillarda) stengėsi nesureikšminti incidento, kuris įvyko trečiadienį Brisbano mieste esančioje Marsdeno valstybinėje vidurinėje mokykloje. "Vienas vaikas tiesiog pagalvojo, kad gali paišdykauti", - sakė ji.

Tačiau šis incidentas pateko į pirmuosius puslapius.

"Nemačiau sumuštinio ore, - J.Gillard ketvirtadienį sakė radijui ABC. - Mačiau pusę sumuštinio ant žemės."

"Ką iš tiesų mačiau - šaukiančius, nepaprastai susijaudinusius ir entuziastingus vaikus, kurie buvo labai šilti ir labai draugiški", - pridūrė ji.

Tos mokyklos direkterius Alanas Jonesas (Alanas Džonsas) ir jo darbuotojai greitai nustatė kaltininką ir dviem savaitėms nušalino jį nuo pamokų.

Tačiau 16-metis Kyle'as Thomsonas (Kailas Tomsonas) sakė žurnalistams "nesantis tas, kuris metė sumuštinį" ir paragino mokyklą "teisingai pateikti faktus".

Iš tikrųjų buvo mesti du sumuštiniai.

Televizijos parodytame vaizdo įraše matoma, kaip pirmasis atšoko nuo kito moksleivio triukšmingoje minioje, tačiau antrasis nukrito už J.Gillard nugaros, vos į ją nepataikęs.

K.Thomsonas sakė televizijai "Channel Nine", kad mėgino sutrukdyti mesti sumuštinius, apteptus Australijoje labai mėgstama lipnia pasta, gaminama iš mielių ekstrakto.

"Aš išmušiau sumuštinį iš to vaiko rankų, nes jis metė, ir buvo dar vienas (sumuštinis), todėl išmušiau jį jam iš rankos", - aiškino paauglys.

Brisbano vietos radijas šį incidentą įvardijo kaip "sumuštingeitą" ir surengė interviu su J.Gillard bei Kyle'u, kuris sakė premjerei esąs nekaltas.

"Ne mano darbas sakyti kažką kita", - tvirtino moksleivis, taip pat pareiškęs, kad užjaučia premjerę.

J.Gillard nusijuokė, kai buvo paklausta, ar parlamentas galėtų suteikti malonę kaltininkui, ir atsakė, kad šį reikalą turi spręsti mokyklos direktorius.

"Tikėkimės, tiesa išaiškės", - pareiškė K.Thomsonas.

Jo motina Anna (Ana) sakė tikinti savo sūnumi, pridūrusi, kad tas incidentasw buvo pernelyg išpūstas.

"Man iš tikrųjų įdomu, ar jis būtų nušalintas nuo pirmosios dienos, neatlikus visų tyrimų, jeigu (taikinys) nebūtų ministrė pirmininkė?" - klausė ji.

Motina pageidavo, kad atliekant tyrimą mokykloje būtų peržiūrėti visi to incidento vaizdo įrašai.

"Esu tikra, kad į ją (Gillard) per jos gyvenimą buvo mesta kai kas daugiau negu sumuštinis", - sakė A.Thomson.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS