Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Bausmę atliekančios "Pussy Riot" narės gali anksčiau išeiti į laisvę

14/10/2013

Taip pat skaitykite

Už rastą Facebook privatumo pažeidimą - $500 premija? Rusijoje užsiliepsnojo olimpinės ugnies nešėjo drabužiai Holivudo aktorių Ethaną Hawke sužavėjo bučinys su Angelina Jolie Pornografija iš Žemės keliasi į kosmosą?

Maskva, spalio 14 d. (WENN-BNS). Dvi rusų pankroko grupės "Pussy Riot" narės gali būti paleistos į laisvę šią savaitę, patvirtinus siūlomą naują amnestiją.

Rusijos prezidentinė žmogaus teisių taryba priėmė amnestijos projektą, siūlantį paleisti visus kalinius, nuteistus už nesmurtinius nusikaltimus.

Jeigu šiam projektui bus uždegta žalia šviesa, jis atvers kelią Nadeždos Tolokonikovos ir Marijos Aliochinos, kurios atlieka dvejų metų laisvės atėmimo bausmę už chuliganizmą, išėjimui į laisvę.

Tarybos narys Kirilas Kabanovas paaiškino, kad amnestija būtų skirta Rusijos konstitucijos 20-osioms metinėms paminėti. Antradienį projektas turėtų būti pateiktas tvirtinti Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui.

Trys grupės "Pussy Riot" narės - N.Tolokonikova, M.Aliochina ir Jekaterina Samucevič - pernai buvo nuteistos dėl 2012 metų vasarį surengtos "pankų maldos" Kristaus Išganytojo katedroje Maskvoje, per kurią kritikavo V.Putiną ir su juo glaudžius ryšius palaikančią Rusijos Ortodoksų Bažnyčią.

Pernai spalį J.Samucevič bausmė buvo sušvelninta, o N.Tolokonikova ir M.Aliochina turėjo likti už grotų iki kitų metų kovo mėnesio.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS