Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaRegbis

Black Knights regbio lygos komanda laimėjo pirmajį Rytų RL Taurės turą

03/06/2013

Taip pat skaitykite

Marijampolės „Sūduvis“ London Lithuanian Rugby Club: dabartis ir vizijos Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą „London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui

King’s Lynno Black Knights regbio lygos komanda, kurioje didžioji dauguma yra lietuviai, griausmingai pradėjo Rytų Regbio Lygos Taurės turą, puikiai sužaidusį prieš labai patyriusią St Ives Roosters komandą varžybose, vykusiose Birželio 1 dieną King’s Lynn’e.

Žaidimas buvo fiziškai labai sunkus abiems komandoms ir po pirmų 10 žaidimo minučių iš aikštės privalėjo pasišalinti komandos žaidėjas ir treneris Reg Dunn. Nepaisant to, Black Knights ir toliau spaudė priešininkus savo puikiomis atakomis ir tvirta gynyba. Tik pirmojo kėlinio gale 35-oje minutėje priešininkų komandai pavyko taktiškai išprovokuoti Black Knights gynybą ir suradus tinkamą progą pelnyti taškus užbaigiant pirmajį kėlinį 6-0.

Tačiau tai nepalaužė Black Knights ir tik dar labiau skatino laimėti.Stulbinančia ataka komandos kapitonas Gintaras Šimanskis paliko St Ives Roosters be vieno iš pagrindinių priešininkų komandos grumtynių žaidėjo, sulaužydamas jam ranką. Pirmuosius Black Knights taškus pelnė Marius Steponaitis puikiai individaliai apžaisdamas priešininkus. Sekantis sėkmingas bandymas pelnyti taškus buvo puikiai susižaidžiant Jonui Pranevičiui ir Ollie Ridout, bet įspirti į vartus nepavyko. Ir vėl gi, likus vos keletui minučių iki antrojo kėlinio pabaigos priešininkai vėl sugebėjo suklaidinti Black Knights gynybą ir pelnyti taškus, bet spyris į vartus buvo taip pat nesėkmingas tad varžybos po dviejų 40 minučių kėlinių baigėsi lygiosiomis 10-10. Kadangi tai yra Taurės varžybos ir privalo būti laimėtojas, žaidimas turėjo buti pratęstas dvejais kėliniais po 10 minučių.

Jau per pirmąsias keletą pirmojo pratęsimo kėlinio minučių Black Knights padarė keletą paprastų klaidų, kas suteikė galimybę St Ives komandai spirti baudinį ir išsiveržti į priekį 12-10. Po šio baudinio atmosfera tik dar labiau įkaito, ir tik likus trims minutėms iki antrojo kėlinio pabaigos dviems jauniausiems komandos žaidėjams Alex Drewery ir Jordan Tucker  susižaidus tarpusavyje pavyko pelnyti taškus ir rezultatu 16-12 laimėti pirmajį turą. Šiose varžybose Black Knights komandoje vyrojo itin draugiška ir komandinė atmosfera, kas ir tikriausiai padėjo atsilaikyti prieš tokią stiprią ir patyrusią komandą. Visi žaidė puikiai, nuostabias atakas pademostravo Dalius Barzinskis ir Raimondas Vinkšna, Brundle, Jake, Neilas ir žinoma jaunieji žaidėjai. Be abejonės, didelis paskatinimas buvo mūsų tautiečių sirgalių palaikymas ir pergalės dainos. Ačiū jums!

Komanda taip pat norėtų padėkoti Arnold’s Gym, JM Pallet Truck Services, The Swan ir West Lynn Sports & Social Club už paramą ir palaikymą.

Black Knights taip pat norėtų papildyti informaciją dėl varžybų vykusių praeitą savaitę prieš Bedford Tigers komandą, kurias dėl komandos žaidėjų trūkumo, deja, pralaimėjo, bet neviskas prarasta ir komanda tikisi atsirevančuoti kitame susitikime su šia komanda. Beja, šios varžybos buvo skirtos komandos draugo ir sirgaliaus Ričardo Dye, kuris netikėtai buvo palaužtas ligos ir prieš keletą savaičių žuvo, atminimui pagerbti.

Sekančios komandos varžybos vyks išvykoje Birželio 8 dieną prieš Burry St Edmunds Titans. Kviečiame mus palaikyti!

Mus rasite Facebook: King’s Lynn lietuviu regbio lygos komanda Black Knights