Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaRegbis

Regbis-tai ne žaidimas, tai gyvenimo būdas

29/04/2013

Taip pat skaitykite

Londono lietuvių regbio klubas ir toliau triuškina varžovus Lietuvių regbio komandos atkakli kova 7s turnyre Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą Regbio turnyras Londone

Antrą sezoną pradedanti King’s Lynn Black Knights regbio lygos komanda, kurios didžiąją daugumą sudaro lietuviai, pakartotinai pasiglemžė priešsezoninio N.E.W. Ravens Challenge Cup turnyro pirmąją vietą.

Turnyre, kuris vyko Bromsgrove, Midlands Balandžio 21 dieną, dalyvavo penkios komandos iš kurių net keturios gynė stiprių patyrusių klubų iš Telford, Coventry, Leamington ir  Leicester garbę. Patyrusių Black Knights komandos trenerių, praeityje profesionalių regbio žaidėjų Reg ir Teresos Dunn iš Naujosios Zelandijos dėka, komanda jau antri metai stebina patyrusius priešininkus savo taktišku ir komandiniu žaidimu. Šiame turnyre puikiai patobulintus įgūdžius pademonstravo komandos branduolys Raimondas Zokas, Dalius Barzinskis, Andrius Baltuška bei Gintaras Šimanskis savo bebaimėmis, priešininkų gynyba triuškinančiomis atamokis. Rimas Jasulevičius bei Marius Steponaitis, Neil Langley, Marrcu Bateson  bei Paul Allen privertė priešininkus smarkiai pasistengti atakuojant. Naujieji žaidėjai Edgaras, Olly, Remigijus bei kiti taip pat įrodė, jog yra gerai pasiruošę naujajam 2013 East Premier League sezonui. Visas būrys sirgalių kaitino atmosferą savo puikiu triukšmingu lietuvišku palaikymu, kas suteikė žaidėjams daugiau jėgų ginant jau pernai iškovotą titulą. Ačiū jiems!

Komanda suburta jau minėtų trenerių Reg ir Teresa bei  Neil Langley, Paul Allen, Manto Smirnovo bei Gintaro Šimanskio iniciatyva 2012 sausį. Nepaisant to, jog  regbio lygos taisyklės truputį skiriasi nuo lietuvoje įprasto regbio, prie komandos mielai prisijungė keletas jau lietuvoje žaidusių regby žaidėjų. Nauji žaidėjai, kurie nemokėjo šio žaidimo ir nebuvo jo žaidę paskutiniuosius tris mėnesius buvo paruošti, ir jau balandžio mėnesį komanda sužaidė pirmąsias East Division Merit League sezono varžybas. Šioje lygoje teko sužaisti su patyrusiomis  komandomis  iš Milton Keynes, Bedford, Burry St Edmunds, St Ives,North Herts ir kitų miestų. Komandos debiutas buvo griausmingas, tad ir susidomėjimo sulaukta  itin didžiulio: pirmąjį sezoną klube buvo dešimt lietuvių tarp 21 komandos registruoto nario, o tai pirmasis Rugby League klubas anglijoje su tokiu skaičiumi lietuvių.

Šį sezoną komanda pasiruošusi parodyti dar įspūdingesnius rezultatus ir tikrai nesiruošia nustoti stebinti priešininkų ir bei sparčiai didėjančių sirgalių. Mūsų tautiečių entuziazmu ir aistra šiam žaidimui žavisi daugelis ir pranašauja komandai gerus pasiekimus. Dabartinėje komandos sudėtyje yra 17 lietuvių, airis, latvis, keletas anglų, po atstovą iš Zelandijos ir Fidži. Komandoje vyrauja draugiška atmosfera, visi bendrauja kaip viena didelė šeima. Black Knights vis glaudžiau bendradarbiauja su Londono Lietuvių rebgio komanda, kuri stulbina savo pasiekimais žaidžiant 7x7 turnyruose. Sėkmės jiems ir didelis ačiū Egidijui Sakalauskui už pagalbą!

Komandos treniruotės vyksta du kartus savaitėje. Klubas ieško rėmėjų galinčių padėti susipirkti būtiną treniruočių įrangą, aprangas bei padengti išlaidas, turinčias įtakos galutiniam rezultatui.

Visos komandos vardu norime padėkoti treneriams Reg ir Teresa, sporto klubui “ Arnold’s Gym”, Laurynui Ratkeliui už finansinę paramą, Remigijui Balčiūnui ir Dainiui Apelsinavičiui už foto ir video paslaugas, West Lynn Social & Sports Club ir kavinei “Prie Medžio”   už gerą aptarnavimą, šeimoms už supratingumą ir, žinoma, sirgaliams bei draugams už palaikymą. Ačiū Jums! Lauksime Jūsų varžybose!

 Mūsų adresas:  St Peters Road, West Lynn, Kings Lynn, Norfolk, PE34 3LB.

Daugiau informacijos rasite Facebook’o grupėje “King’s Lynn lietuvių regbio lygos komanda - Black Knights”, tinklalapyje http://www.pitchero.com/clubs/kingslynnblackknights/  arba paskambinę telefonu 07956962236.

Varžybų tvarkaraštis

Gegužės 11d.     KL Black Knights-Milton Keynes Wolwes (namuose)

Gegužės 18d.     North Herts Crusaders- KL Black Knights (isvykoje)

Gegužės 25d.     KL Black Knights- Beford Tigers (namuose)

Birželio 8d.        Burry St Edmunds Titans- KL Black Knights (isvykoje)

Birželio 15d.      KL Black Knights- St Ives Roosters (namuose)

Birželio 29d.      Beford Tigers- KL Black Knights (isvykoje)

Liepos 6d.         KL Black Knights- Burry St Edmunds Titans (namuose)

Liepos 20d.       Bedford Tigers- KL Black Knights (isvykoje)

Liepos 27d.       KL Black Knights- North Herts Crusaders (namuose)

Rugpjūčio 3d.    Milton Keynes Wolves- KL Black Knight (isvykoje)

Rugpjūčio 10d. ir 17d. pusfinalis ir finalas.

Kviečiame visus sirgalius atvykti mus palaikyti! Nauji žaidėjai tai pat visada laukiami!