Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaRegbis

London Lithuanian Rugby Club: dabartis ir vizijos

09/09/2013

Taip pat skaitykite

„London Lithuanian“ regbio klubas pasiekė devintą pergalę ir rengiasi antram varžybų ratui Marijampolės „Sūduvis“ Londono lietuvių regbio klubas patyrė pirmą pralaimėjimą Regbio turnyras Londone

Artėjantis ruduo džiugina ne tik „Bobų vasaros“ mylėtojus, bet ir  sporto mėgėjus, nes rugsėjo mėnėsį prasideda naujieji komandinių žaidimų sezonai, žadantys vis naujų pergalių ir gerų varžybų savo fanams. Tad skubame pakalbinti vienintelio lietuvių regbio klubo „London Lithuanian Rugby Club“ komandos pirmininką bei  trenerį -  Mantą Steponavičių.

Mantai, sakykite kiek laiko klubas yra jau įsikūręs?

Pats klubas oficialiai užregistruotas 2013 metų gegužės 28 dieną, tad jau atšventėme savo vienerių metų gimtadienį.

Vieneri metai, tai dar pati pradžia. Su kokiais sunkumais tenka susidurti naujai komandai?

Kaip ir visur kažką pradedant, pirmiausia susiduriama su finansais. Kol kas klubas išsilaiko iš savo lėšų, kas mums nėra labai lengva, nes turime nuomotis stadioną, pirkti žaidimo inventorių ir aprangas. Tad šiuo metu stengiamės ieškoti rėmėjų, kuriuos galėtume reklamuoti viso sezono metu ir per draugiškus turnyrus vasarą.

Mantai, žaidimas atrodo iš ties grubokas, tikiu, kad neretai žaidėjai susižeidžia. Ar turite savo komandos daktarą?

Daktaro neturime, nors jis būtų labai reikalingas, tačiau vėlgi viskas remiasi į finansus. Labai džiaugiamės, kad mūsų klubu susidomėjo profesionalus kineziorapeutas, kuris pasidalins su komanda savo žiniomis ir praktika. Labai norėtume jį išlaikyti visam laikui.

Papasakokite, kaip pavyko suburti šį klubą? Ar žaidėjų sąstatas visada buvo toks pats?

Na mes, kartu su mano kolega Egidijum Sakalausku, stengėmės surinkti visus lietuvius regbistus iš angliškų klubų į vieną bendrą lietuvišką komandą. Žaidėjų skaičius nuo 12 jau pakilo net iki 30. Tad mes labai džiaugiamės, kad susidomėjimas šia sporto šaka vis didėja lietuvių tarpe. Juk Anglijoje, tai bene antra pagal populiaruma sporto šaka, o nuo 2016 metų, jau bus oficialiai įtraukta į Olimpines žaidynes.

 

Ar turite ateities vizija?

Turime. Mums reikia stadiono, kuriame įsikurtume pagal savo norus. Norime treniruoti vaikus, tiek lietuvius, tiek ir visus norinčius populiarinti šią šaką. Šiuo metu esame nusižiūrėję patalpas Becktone, Londone. Be to labai džiaugiamės, kad bendradarbiaujam su EuroPlius komanda, kuri skleidžia apie mūsų klubą informaciją tiek per radiją, televiziją, tiek ir spaudą. Tad  manau, kad greitu laiku tikrai atsiras ir rėmėjas.

Dėkojame Mantui ir linkime kuo didesnių pergalių ir sėkmių naujajame sezone!

Daugiau informacijos  apie klubą rasite čia:

lit.l.rugby@gmail.com

London Lithuanian RFC

East London RFC, 71 Holland Road,

West Ham, London E15 3BP.

 

Tekstą paruošė: Justina Balčiūnaitė

Nuotraukos: Mimage Photos

Regnis KIti sportai