Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

BNS Lietuvos studentų krepšinio lygoje svečiai bei šeimininkai pasidalijo po dvi pergales

15/10/2013

Taip pat skaitykite

Panevėžys pasirengęs 19-mečių merginų pasaulio čempionatui - Lietuvos krepšinio federacija J.C.Navarro – rezultatyviausias visų laikų „Regal Barcelona“ žaidėjas "Lietuvos ryto" krepšinio klubą papildė Darius Songaila NBA lygos Toronto "Raptors" krepšinio klubas atsisakė puolėjo Lino Kleizos paslaugų

Vilnius, spalio 15 d. (BNS). Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) antrajame ture Vilniaus universiteto (VU) krepšininkai, rungtyniavę namuose savų žiūrovų akivaizdoje, nesugebėjo atsilaikyti prieš Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentus. Rimanto Kaminsko auklėtinius po pratęsimo rezultatu 96:89 (25:23, 21:22, 16:20, 19:16, 15:8) nugalėjo LEU žaidėjai, treniruojami Egidijaus Ženevičiaus.

Rungtynės buvo itin atkaklios - 32 dvikovos minutę LEU pirmavo 71:65, tačiau aikštės šeimininkai sugebėjo atstatyti pusiausvyrą ir po keturių kėlinių švieslentėje degė lygus rezultatas - 81:81. Per pratęsimą solidžiau rungtyniavo ir pelnytą pergalę šventė LEU žaidėjai.

LEU gretose nesulaikomas buvo Darius Tarvydas, pelnęs net 35 taškus (5/8 dvit., 7/9 trit., 7 atk. kam., 27 naudingumo balai), 14 taškų prie pergalės pridėjo Ernestas Leipus (7 atk. kam.), 11 (10 atk. kam.) - Algirdas Palaima.

VU komandoje išsiskyrė 24 taškus pelnęs Laurynas Jacevičius, 16 (11 atk. kam.) pridėjo Karolis Brusokas, 11 - Simonas Lekys, 10 - Paulius Naraškevičius.

Atkakli dvikova vyko Kaune tarp Lietuvos sporto universiteto (LSU) ir Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) ekipų. Pergalę paskutinėmis sekundėmis minimalia persvara - 90:89 (30:27, 19:24, 20:13, 21:25) išplėšė savoje arenoje rungtyniavę LSU krepšininkai.

Mačo baigtį nulėmė Karolis Babkauskas, kuris likus 1,3 sekundės pataikė tritaškį ir išplėšė savo komandai pergalę. Iš viso jo sąskaitoje 13 taškų (7 rez. perd.). Daugiau už jį taškų pelnė tik Edvinas Alunderis (17) ir Žygimantas Skučas (16 tšk., 10 atk. kam.).

Iš VDU komandos išsiskyrė Tauras Jogėla, pelnęs 16 taškų, Justas Tamulis pridėjo 14, Vytenis Čižauskas - 11, Rytis Juknevičius - 10.

Po šių rungtynių LSU su 2 pergalėmis pakilo į pirmąją LSKL turnyrinės lentelės poziciją. Tai kol kas vienintelė ekipa, šį sezoną iškovojusi abi pergales.

Klaipėdos universiteto (KU) krepšininkai savo žiūrovų akivaizdoje 18 taškų skirtumu - 86:68 (15:11, 22:12, 25:18, 24:27) - privertė pasiduoti kol kas be pergalių žingsniuojančius Kauno technologijos universiteto (KTU) atstovus.

Klaipėdiečiai, treniruojami Atlanto olimpinių žaidynių prizininko Ryčio Vaišvilos, dar iki didžiosios pertraukos susikrovė 14 taškų pranašumą - 37:23, o prieš paskutinį ketvirtį jautėsi dar saugiau - 62:41.

KU krepšininkus į pergalę vedė Valentas Tarolis, pelnęs 14 taškų (11 atk. kam.), po 12 taškų pridėjo Tadas Maželis ir Linas Januška, 10 - Marius Grigaitis.

Iš kauniečių išsiskyrė 17 taškų surinkęs Gintautas Kybartas, po 13 taškų pelnė Matas Edgaras Staniukaitis ir Mantvydas Stašelis.

Pirmąsias 2013-2014 metų sezono LSKL rungtynes žaidę praėjusio sezono čempionai Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkai be didesnio vargo 26 taškų skirtumu - 97:71 (29:21, 34:18, 17:17, 17:15) - sutriuškino namuose žaidusius Vilniaus Gedimino technikos universiteto (VGTU) atstovus.

MRU dar iki didžiosios pertraukos susikrovė 24 taškų pranašumą - 63:39, o antroje rungtynių pusėje kelis kartus pirmavo ir 30 taškų skirtumu.

Nugalėtojus į pergalę vedė Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkai: Gediminas Orelikas, surinkęs 28 taškus (7 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Eimantas Bendžius, pelnęs 24 taškus. Julius Kazakauskas pridėjo 12, Osvaldas Olisevičius - 11 taškų.

VGTU gretose dviženklį taškų skaičių pelnė keturi žaidėjai: Tomas Galeckas (15), Evaldas Rastenis (13), Lukas Augustinas (11) ir Aurimas Ruškys (10).

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.