Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

„Medelyno“ gynybos neapėjo ir Kembridžo „Cats“

20/02/2014

Taip pat skaitykite

Kijevo "Budivelnik" krepšininkai pirmąją pergalę Ukrainos superlygoje iškovojo ir be Darjušo Lavrinovičiaus pagalbos Antrajame Lietuvos žurnalistų krepšinio čempionate triumfavo kauniečiai Du lietuviai prie Ispanijos vyrų krepšinio klubo pergalės kontroliniame mače prisidėjo 10 taškų Lietuvos moterų krepšinio lygos čempionės sezoną pradėjo pergale svečiuose

Šeštadienio popietę įvyko ilgai lauktos Anglijos IV diviziono rungtynės. Jose susikovė dvi pietryčių diviziono favoritės – lietuvaičiai „Medelynas“ bei Kembridžo „Cats“. Pralaimėjimo atveju „Medelynas“ būtų nukritęs į antrąją turnyrinės lentelės vietą, tačiau to neįvyko ir jie sutriuškino savo varžovus 95:56 (30:12;17:17;29:15;19:12).

Rungtynes kiek sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai Kembridžo krepšininkai, kurie pirmavo 8:3. Tačiau prabudę svečiai spurtavo 18:2 per 4 minutes ir išsiveržė 21:10. Pirmąjį kėlinį jie laimėjo 30:12, kuriame labiausiai siautėjo Algirdas Matušaitis.

Antrajame kėlinyje Kembridžas stengėsi primažinti atsilikimą spausdami varžovus, tačiau lietuvaičiai nepalūžo ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė tas pats 18 taškų skirtumas – 47:29.

Po ilgosios pertraukos varžovus ir toliau talžė svečių puolimas. Daugiausiai Beno Švalkūno, Audriaus Damušio bei Algirdo Matušaičio pastangomis „Medelynas“ dar labiau padidino savo persvarą ir po trijų kėlinių degė rekordinis – 32 taškų pranašumas.

Paskutinysis kėlinys šiose rungtynėse tebuvo formalumas. „Medelyno“ ekipoje buvo leista pasireikšti mažiau rungtyniaujantiems žaidėjams, kurie rezultato negadino, o tik dar labiau pagerino. Taigi, galutinis rezultatas 95:56, kuris išsprendžia visus neaiškumus ir „Medelynas“ vėl saugiai lyderiauja savo grupėje.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Algirdas Matušaitis, kuris pelnė 26 taškus. 19 taškų pridėjo Benas Švalkūnas, o 16 pasižymėjo Audrius Damušis.

Jau ateinantį sekmadienį „Medelyno“ laukia dar vienas rimtas išbandymas – Ware „Rebels“ krepšininkai. Atvykite palaikyti mūsų vasario 23d. Leyton jaunimo centre (E10 6RJ). Rungtynių laikas -13:30!