Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Paaiškėjo Lietuvos devyniolikmečių merginų krepšinio rinktinės sudėtis pasaulio čempionatui

16/07/2013

Taip pat skaitykite

Keturių NKL komandų turnyro pusfinalyje pergales iškovojo "TiuMenas-Ežerūnas" ir "Sūduva-Mantinga" T.Dardeno debiutas Madride paženklintas netikėta „Real“ nesėkme 2013-2014 metų Europos taurės krepšinio turnyro starte penki lietuviai pelnė 33 taškus Pergalingasis Medelyno savaitgalis

Vilnius, liepos 16 d. (BNS). Lietuvos 19-mečių merginų krepšinio rinktinėje paaiškėjo žaidėjos, kurios gins Lietuvos garbę ketvirtadienį Klaipėdoje ir Panevėžyje prasidedančiame pasaulio čempionate.

Pirmadienį vakare prie mūsų komandos prisijungė iš 20-mečių Europos čempionato sugrįžusios Simona Dobrovolskytė, Greta Tamašauskaitė, Laura Želnytė, Ieva Kazlauskaitė ir Justina Matuzonytė. Kartu su jomis pasaulio čempionate Lietuvos rinktinės aprangą vilkės Justina Kraujūnaitė, Austėja Širšinaitytė, Akvilė Vitunskaitė, Evelina Mauraitė, Roberta Mizgerytė ir Dalia Belickaitė.

Lietuvos rinktinė pasaulio čempionate išsiskirs amžiumi, nes mūsų komandoje 19-metės yra tik visos penkios po 20-mečių čempionato prisijungusios žaidėjos. R. Mizgerytė, E. Mauraitė, J. Kraujūnaitė ir A. Širšinaitytė jaunesnės metais, o D. Belickaitė, D. Šarauskaitė ir A. Vitunskaitė - net dvejais.

Pasaulio 19-mečių merginų čempionatas liepos 18-28 dienomis vyks Panevėžyje ir Klaipėdoje. Lietuvos krepšininkės pirmojo ir antrojo etapo mačus žais Panevėžyje. Aukštaitijos sostinės krepšinio gerbėjai savo mieste taip pat galės išvysti rungtyniaujančias JAV, Prancūzijos, Olandijos, Kanados, Kinijos, Senegalo ir Malio komandas. Klaipėdoje grumsis Rusijos, Serbijos, Brazilijos, Korėjos, Australijos, Ispanijos, Argentinos ir Japonijos ekipos.

Lietuvos rinktinė pirmąsias rungtynes liepos 18 dieną (18 val.) žais su pasaulio čempionių titulą ginančiomis amerikietėmis. Liepos 19-ąją laukia mačas su Malio rinktine, o liepos 20-ąją su Kinijos bendraamžėmis.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS