Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

MINIOS SIRGALIŲ PALAIKOMAS „MEDELYNAS“ ŽENGĖ Į PUSFINALĮ

06/04/2014

Taip pat skaitykite

16-metė Daugilė Šarauskaitė - geriausia pasaulio 19-mečių čempionato krepšininkė pagal blokuotus varžovių metimus Kauno miesto taryba "Žalgirio" krepšinio klubui skyrė 347 tūkst. litų Jono Valačiūno indėlis į Toronto "Raptors" pergalę ikisezoninėse rungtynėse - 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių Startavo 2013-2014 metų sezono Lietuvos studentų krepšinio lygos merginų turnyras

24.03.2014

Ilgai laukta Anglijos lietuvių krepšinio šventė pagaliau atėjo. Anglijos IV diviziono ketvirfinalio rungtynėse susitiko dvi lietuviškos komandos. „Medelynas“, kurie žaidė savo namų aikštelėje nugalėjo varžovus Middlesex „LTBC“ ir dėjo dar vieną žingsnį finalo link. Rungtynių rezultatas 92:73 (21:13;20:11;8:14;23:15).

Pasiektas Leyton`o jaunimo centro rezultatyvumo rekordas – 68 žiūrovai labai pridėjo motyvacijos Viliaus Jastremsko kariaunai, kurie nuo pat pirmųjų minučių vedini Deivido Valatkevičiaus šovė į priekį – 12:2. Tačiau nepasimetę varžovai, kuriuos į priekį tempė puikiai žinomas Šarūnas Antanavičius, atsakė spurtu 9:0 ir priartėjo iki vieno taško. Visgi geriau sužaista kėlinio pabaiga lėmė, kad „Medelynas“ po pirmojo kėlinio pirmavo 21:13.

Antrajame kėlinyje ir toliau vyko įnirtinga kova. Skirtumas tarp komandų tai didėjo, tai mažėjo, bet visą laiką priekyje buvo pietryčių regiono čempionai BC „Medelynas“. Sėkmingai į žaidimą šeimininkų komandoje įsijungė ir priekinė linija – Benas Švalkūnas, Tadas Bagdonas, Vincas Vainauskas. Būtent tai buvo pagrindinė priežastis, kodėl „LTBC“ negalėjo priartėti ir prieš antrąją rungtynių pusę įgijo rekordinį deficitą – 24:41.

Po ilgosios pertraukos abi lietuvių komandos šiek tiek sumažino savo apsukas puolime bei pradėjo žaisti atsargesnį, ginybinį krepšinį. Prasčiau tai sekėsi „Medelynui“, kurie per kėlinį nesugebėjo peržengti net 10 taškų ribos ir dėl to vertė nerimauti visus susirinkusius žiūrovus. Pralaimėtas kėlinys 8:14 ir prieš lemiamąjį kėlinį komandas skyrė tik 11 taškų ir viskas dar prieš akis.
Prasidėjus ketvirtajam kėliniui „Medelyno“ ekipoje iškarto po tritaškį įsūdė Gintas Goscickas bei Evaldas Virbalas ir šeimininkai vėl susigrąžino 17 taškų persvarą. Nors varžovai dar stengėsi artėti prie varžovų, tačiau tiek Lino Geležausko, tiek Šarūno Antanavičiaus pastangos buvo bevaisės ir „Medelynas“ apgynė savo namų aikštelę ir užtikrintai žengė į pusfinalį !

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausias buvo Benas Švalkūnas, kuris pelnė 15 taškų, 11 pridėjo Tadas Bagdonas,  po 9 pridėjo Deividas Valatkevičius bei Audrius Damušis. Middlesex „LTBC“ ekipoje rezultatyviausias su 15 taškų buvo Šarūnas Antanavičius.