Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Panevėžys pasirengęs 19-mečių merginų pasaulio čempionatui - Lietuvos krepšinio federacija

03/07/2013

Taip pat skaitykite

M.Beasley dėjimas per Nene – gražiausias NBA dienos epizodas MINIOS SIRGALIŲ PALAIKOMAS „MEDELYNAS“ ŽENGĖ Į PUSFINALĮ Rungtynėmis Bamberge ir Sienoje prasidėjo 2013-2014 metų ULEB Eurolygos krepšinio sezonas Denisas Krestininas ateinantį sezoną žais Lenkijos krepšinio vicečempionų gretose

Vilnius, liepos 3 d. (BNS). Šiemet Lietuvoje vyks tik vienas tarptautinis krepšinio turnyras - 19-mečių merginų pasaulio krepšinio čempionatas. Liepos 18-28 dienomis talentingiausios pasaulio jaunosios krepšininkės kovos Panevėžyje ir Klaipėdoje.

Trečiadienį Panevėžyje įvyko Lietuvos krepšinio federacijos ir Panevėžio savivaldybės pasirengimo pasaulio čempionatui darbo grupės susirinkimas. Per jį konstatuota, kad miestas visiškai pasirengęs po dviejų savaičių prasidėsiančiam turnyrui.

"Su Panevėžiu bendradarbiaujame ne vienerius metus, šiame mieste kasmet rengiame įvairius turnyrus, todėl panevėžiečiai puikiai išmano renginių vadybą, žino visas detales. Likus 2 savaitėms iki pasaulio čempionato pradžios esame ramūs, kad jis, kaip ir visi kiti mūsų šalyje vykę Europos ir pasaulio čempionatai, bus surengtas aukščiausiu lygiu",- sakė Lietuvos krepšinio federacijos direktorė Rasa Liuimienė.

Pasaulio čempionate kovos geriausios planetos 19-metės krepšininkės, o Lietuvos rinktinę panevėžiečiai galės išvysti jau ketvirtadienį. Liepos 4 ir 5 dienomis Lietuvos krepšininkės du kartus išmėgins jėgas su Ispanijos 19-mečių ekipa. Abu mačai (pradžia 19 val.) vyks "Cido" arenoje, įėjimas nemokamas.

Po savaitės jaunosios Lietuvos krepšininkės Panevėžyje sužais dar du mačus. Liepos 13-ąją susitiks su prancūzėmis, o liepos 14-ąją - su brazilėmis.

Pasaulio čempionate Lietuvos krepšininkės pirmojo ir antrojo etapo mačus žais Panevėžyje. Aukštaitijos sostinės krepšinio gerbėjai savo mieste galės išvysti rungtyniaujančias Lietuvos, JAV, Prancūzijos, Olandijos, Kanados, Kinijos, Senegalo ir Malio komandas.

Klaipėdoje grumsis Rusijos, Serbijos, Brazilijos, Korėjos, Australijos, Ispanijos, Argentinos ir Japonijos ekipos. 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS