Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Triuškinanti "Medelyno" pergalė

07/01/2014

Taip pat skaitykite

Kijevo "Budivelnik" krepšininkai pirmąją pergalę Ukrainos superlygoje iškovojo ir be Darjušo Lavrinovičiaus pagalbos LKL skyrė baudas incidente dalyvavusiems Utenos "Juventus" ir Vilniaus "Lietuvos ryto" krepšininkams Lietuvos studentų krepšinio rinktinė pasirengimą Universiadai baigė be pralaimėjimų FIBA klasifikacijoje Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė pakilo į ketvirtąją poziciją

Sekmadienį, sugrįžusi iš Kalėdų atostogų, „Medelyno“ komanda stojo į kovą Anglijos pirmenybėse. Savo aikštelėje jie priėmė varžovus iš pajūrio – Southend Scorpions krepšininkus. Šiose rungtynėse lietuvaičiai didesnio vargo nepatyrė ir iškovojo pergalę rezultatu 129:77 (32:25;39:16;31:16;27:20).

Tik prasidėjus rungtynėms aikštelės šeimininkai užėmė lyderio poziciją ir atitrūko nuo varžovų 18:3. Po pirmojo kėlinio rezultatas - 32:25. Antrajame kėlyje prasidėjo varžovų gniuždymas. Deivido Valatkevičiaus, Ginto Goscicko, Algirdo Matušaičio tritaškiai skandino varžovus ir jau prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 30 taškų, o „Medelynas“ buvo pelnęs net 71 tašką. Per likusią rungtynių dalį buvo leista parungtyniauti visiems krepšininkams ir visi turėjo galimybę pasižymėti. Kaip bebūtų gaila, šią pergalę apkartino Kęstučio Vaidilos patirta trauma.
Nugalėtojų gretose nesustabdomas buvo net 36 taškus pelnęs komandos kapitonas Tadas Bagdonas, 27 taškais prisidėjo Deividas Valatkevičius, o 18 pelnė Algirdas Matušaitis.
Kitos lietuvaičių rungtynės vyks sausio 11d, kur Harris Academy Peckham jie susitiks su vietos krepšininkais.