PradžiaKrepšinis

D.Songaila vedė Donecko ekipą į pergalę Ukrainos čempionate

18/03/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos krepšinio rinktinei - sidabras Deivido Gailiaus klubas po ketverių metų pertraukos vėl iškovojo Slovėnijos krepšinio supertaurę Baltijos šalys svarsto idėją kartu rengti 2017 metų Europos krepšinio čempionatą Jono Valačiūno indėlis į Toronto "Raptors" pergalę ikisezoninėse rungtynėse - 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių

Sunkią pergalę Ukrainos krepšinio čempionate šventė Donecko „Donetsk“ (21/15) komanda su Dariumi Songaila.

Lietuvio atstovaujamas klubas svečiuose po atkaklios kovos 83:81 (22:18, 18:22, 17:19, 26:22) palaužė Lvovo „Galičina“ (22/15) krepšininkus.

D.Songaila buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Puolėjas per 25 minutes pelnė 21 tašką (7/15 dvit., 1/1 trit., 4/4 baud.), po krepšiais atkovojo 5 atšokusius kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, tačiau po 4 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 18 naudingumo balų.

Turnyrinėje lentelėje Donecko krepšininkai – šešti, o Lvovo ekipa užima penktąją vietą.