Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaKrepšinis

Devintasis turas - taip pat pergalė

27/11/2013

Taip pat skaitykite

Lietuvos rinktinė pergale pradėjo Europos policijos krepšinio čempionatą NBA lygos Toronto "Raptors" krepšinio klubas atsisakė puolėjo Lino Kleizos paslaugų Deivido Gailiaus klubas po ketverių metų pertraukos vėl iškovojo Slovėnijos krepšinio supertaurę „Medelyno“ gynybos neapėjo ir Kembridžo „Cats“

Šį sekmadienį buvo sužaistos dar vienerios Anglijos IV diviziono rungtynės. „Medelynas“ žaidė išvykoje prieš vietos Ware „Rebels“ krepšininkus ir juos pranoko 90:74 (25:23;25:20;16:13;24:18). Po kelerių rungtynių pertraukos „Medelyno“ komandoje vėl pasirode Algirdas Matušaitis. Jis šias rungtynes kartu su Evaldu Virbalu, Audriu Damušiu, Tado Bagdonu bei Benu Švalkūnu pradėjo startiniame penkete. Šiam penketukui rungtynių pradžia klostėsi gana sunkiai, tačiau vargais negalais jie laimėjo pirmąjį kėlinį 25:23. Antrajame ketvirtyje ir toliau vyko žaidimas taškas į tašką ir svečiai nesugebėjo atitrūkti dėka puikaus varžovų žaidimo po krepšiu. Paskutinę sekundę pataikytas Manto Balčiūno tritaškis lėmė, kad lietuvaičiai po 2 kėlinių pirmavo 7 taškais – 50:43.  Prasidėjus antrajai rungtynių pusei „Medelynas“ spurtavo 7:0 ir įgijo apčiuopiamesnę persvarą – 57:43. Vis dėlto aikštelės šeimininkai nenorėjo nuvilti juos susirinkusių palaikyti sirgalių ir vėl pradėjo mažinti atsilikimą. Prieš lemiamąjį kėlinį švieslentėje degė rezultatas 66:56 svečių naudai.  Paskutinysis kėlinys buvo pats nervingiausias šio vakaro rungtynėse abejom komandom dėl teisėjų darbo. Vis dėlto nors ir gavę kelias technines lietuvaičiai nepalūžo ir iškovojo pergalę 90:74. Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo net 30 taškų surinkęs Audrius Damušis. Atitinkamai 16 bei 11 taškų prie pergalės pridėjo Algirdas Matušaitis bei Deividas Valatkevičius. Primename, kad prabėgus 9 turams mūsiškiai dar nėra patyrę nei vieno pralaimėjimo Anglijos IV divizione ir užsitikrino pirmąją vietą po pirmojo grupės rato ! Tikimės, kad antrajame rate namų bei išvykos rungtynėse sulauksime dar daugiau sirgalių palaikymo !