Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPikantiškos naujienos

Brigitte Bardot įžengė į "Twitter"

24/09/2013

Taip pat skaitykite

Bausmę atliekančios "Pussy Riot" narės gali anksčiau išeiti į laisvę Kinijoje atrastas senovės rūmų intrigantės ir meilužės kapas Kelly Osbourne susižadėjo D. Rodmanas treniruos Šiaurės Korėjos rinktinę

Paryžius, rugsėjo 24 d. (AFP-BNS). Brigitte Bardot (Brižit Bardo) pirmadienį įžengė į "Twitter" erdvę ir pirmuoju savo įrašu pasinaudojo tam, kad pasiskųstų dėl jos vardo naudojimo siekiant parduoti butą, priklausiusį jos buvusiam velioniui vyrui.

Naudodamasi paskyra @B_BARDOT_PERSO, 78 metų buvusi kino žvaigždė įkėlė neseniai darytą savo nuotrauką, o už jos - saulėlydžio Kanubjė įlankoje netoli Sen Tropezo, kur gyvena, vaizdą.

Pirmoji B.Bardot žinutė "Twitter" buvo skirta prancūzų laikraščiui "Le Figaro", neseniai išspausdinusiam straipsnį apie Vokietijoje gimusio Gunterio Sachso (Giunterio Zachso), trečiojo iš keturių jos vyrų, už kurio ji ištekėjo 1966 metais, buto pardavimą.

"Įgriso, kad mano tapatybė užgrobiama siekiant parduoti bet ką; niekada nebuvau įkėlusi kojos į šį butą", - parašė B.Bardot.

G.Sachsas, milijonierius ir "pleibojus", nusižudė 2011 metais, būdamas 78 metų. Šveicarijos kurorte Gštade jis nusišovė.

Jiedu su B.Bardot išsiskyrė 1969 metais.

B.Bardot "Twitter" paskyros autentiškumą AFP patvirtino jos vardo gyvūnų globos organizacija.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt