Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSportas

BRITANIJOS LIETUVIŲ KREPŠINIO LYGA

12/04/2013

Taip pat skaitykite

Bobslėjaus trasoje Sočyje sužalotas savanoris Nė vienam iš trijų lietuvių nepavyko baigti klasikinių dviratininkų lenktynių Prancūzijoje Brigita Virbalytė sportinio ėjimo varžybų "Lugano Trophy" 20 km distancijoje finišavo aštunta Geriausio 2013 metų Lietuvos sportininko rinkimų pretendentų gretose - keturi šalies lengvaatlečiai

Medelynas II 79 - 61 SPARTA

Įspūdingą pergalę BLK(A)L ketvirfinalyje iškovojo „Medelyno II“ komanda. Nors po pirmųjų rungtynių jų varžovai „Sparta“ turėjo 12 taškų persvarą, tačiau raudonai juodi vyrukai, dėka puikaus sirgalių palaikymo, panaikino šį deficitą bei rezultatu 79:61 (18:14;19:16;21:19;21:12) iškovojo pergalę bei pateko į pusfinalį.
 Rungtynės prasidėjo labai įtemptai, o „Medelyno“ tikslas buvo nuo pirmųjų minučių spausti savo varžovus bei kuo greičiau stengtis panaikinti deficitą. Tačiau ne viskas sekėsi kaip norėta ir beveik įpusėjus kėliniui, po taiklaus V.Verbuto tritaškio „Sparta“ pirmavo 6:5. Tačiau vėliau „Medelynas“ atsigavo ir po taiklaus Manto Žukausko tritaškio paskutinę kėlinio minutę išsiveržė 18:14. Antrajame kėlinyje ir toliau vyko nuožmi kova. „Sparta“ žinojo, kad laikas yra jų sajungininkas ir kaip įmanydami stengėsi greičiau tirpdyti tą laiką bei rengti kuo ilgesnes atakas. Tačiau „Medelynas II“ stengėsi tai kaip tik įmanoma sutrikdyti, o puikiai iš toli atakavęs Mantas Žukauskas savo taikliais metimais tiesiog žudė varžovus. Ilsėtis ekipos išėjo 37:30 pirmaujant „Medelynui“, tačiau bendroje serijoje priekyje penkiais taškais buvo vis dar „Sparta“. Trečiajame kėlinyje „Sparta“ turėjo daugybę progų panaikinti deficitą, tačiau viską trukdė netaiklūs baudos metimai. Vien per šį kėlinį jie pataikė vos penkias baudas iš dvylikos kartų. Visgi „Medelynas II“ pernelyg tuo nesugebėjo pasinaudoti ir prieš paskutinįjį kėlinį jie pirmavo 58:49, tačiau dar nebuvo pasiekę to rezultato, kuris jiems dovanotų kelialapį į pusfinalį. Prasidėjus ketvirtajame kėlinyje po keturių iš eilės taškų „Medelynas II“ pasiekė savo tikslą ir išsiveržė į priekį 13 taškų - 62:49. Tačiau visą tai jiems dar būtinai reikėjo išsaugoti. O „Sparta“ kaip tik įmanydama stengėsi visą tai panaikinti. Penki iš eilės jų taškai ir „Medelynas“ serijos rezultate vėl atsilikinėja. Dar viena sėkminga „Medelyno“ atkarpa ir komandas skiria 15 taškų (70:55). „Sparta“ stengiasi priartėti, tačiau netaiklūs baudos metimai jiems trukdo tai padaryti. Pradėjus tiksėti paskutinei kėlinio minutei Mantas Žukauskas išbėgęs iš po užtvaros smeigia dar vieną savo tritaškį bei atitolina savo komandą iki 17 taškų persvaros bei pakelia visą salę ant kojų. Po šio smūgio „Sparta“ nesugeba atsigauti ir praranda visus šansus patekti į turnyro pusfinalį. „Medelyno“ gretose rezultatyviausias buvo Tadas Bendorius, kuris surinko 27 taškus. Net 6 tritaškius bei 24 taškus surinkęs Mantas Žukauskas pagal rezultatyvumą linko antras. Tuo tarpu „Spartoje“ pasižymėjo 15 taškų įmetęs V.Verbutas.