Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSportas

Tarptautinio graikų romėnų imtynių turnyro nugalėtojų taurė pasiliko Kaune

26/04/2013

Taip pat skaitykite

Transkontinentinėse dviratininkų varžybose savo jėgas bandys ir lietuvis Bėgti teko ir nuo apsaugos darbuotojų ir paskui autobusą "Džiugina Lietuvos siekis patekti į olimpines žaidynes" - Tarptautinės regbio federacijos vadovas BRITANIJOS LIETUVIŲ KREPŠINIO LYGA

Kaunas, balandžio 26 d. (BNS). Kaune vyko tarptautinis graikų romėnų imtynių turnyras "Kauno taurė - 2013". Šešis aukso medalius iškovojo ir pirmą komandinę vietą užėmė šeimininkų ekipa. Kauniečiams Aldui Lukošaičiui, Denui Markūnui, Taurui Liaugminui, Titui Kerševičiui, Ignui Bukauskui ir Arminui Lygnugariui įteikta turnyro nugalėtojų taurė.

Turnyre triumfavo dar penki mūsų šalies atletai. Pirmąsias vietas užėmė Domas Krikčiūnas iš Anykščių, klaipėdietis Paulius Galkinas, visaginietis Dmitrijus Parechelašvilis, joniškietis Adomas Grigaliūnas ir marijampolietis Vilius Savickas.

Svečių iš užsienio komandose pasižymėjo ukrainiečiai Aleksandas Slisorenka, Viktoras Petrykas ir Ivanas Ryžyjus, Rusijos sportininkai Jevgenijus Karpenka, Andrejus Andrusenka ir Ilja Andrejevas bei Baltarusijos atletas Andrejus Kovalevskis.

Dvikovas ant imtynių kilimo akylai stebėjo olimpiniai prizininkai Mindaugas Mizgaitis ir Aleksandras Kazakevičius bei pasaulio čempionatų prizininkai Mindaugas Ežerskis ir Valdemaras Venckaitis. Šiems tituluotiems atletams Lietuvos imtynių federacijos prezidentas Ričardas Matijošaitis įteikė atminimo medalius.

"Dalyvių skaičiumi šis turnyras yra didžiausias iš kada nors surengtų Lietuvoje. Tokio masto imtynių varžybos istorinėje Kauno sporto halėje renginiui suteikė solidumo. Tikiuosi, kad ateityje halės administracija taip pat bus svetinga imtynininkams. Pagyrimo verti turnyro organizatoriaus Sauliaus Liaugmino ir vyriausiojo teisėjo Albino Sodaičio darbai", - savo mintimis po varžybų pasidalino sekretorius Vidas Paleckis.

Turnyre Kaune dalyvavo 208 sportininkai iš Lenkijos, Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, Estijos ir Latvijos bei visų Lietuvos imtynių centrų komandos.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

 

BNS