MuzikantaiMuzikantai

PradžiaSportas

Bobslėjaus trasoje Sočyje sužalotas savanoris

13/02/2014

Taip pat skaitykite

"Džiugina Lietuvos siekis patekti į olimpines žaidynes" - Tarptautinės regbio federacijos vadovas Robertas Kupčikas po savaitgalio žiedinių lenktynių Vengrijoje išsaugojo šeštąją poziciją Usainas Boltas, Mohamedas Farahas ir Bogdanas Bondarenka - pagrindiniai kandidatai į geriausio metų lengvaatlečio titulą Lina Stančiūtė pergale pradėjo ITF serijos teniso turnyro Didžiojoje Britanijoje kvalifikaciją

Sočio olimpiadoje jau įvyko įvairių nelaimingų atsitikimų. Kalnų slidinėjimo varžybose ne vienas kritęs sportininkas susilaužė kaulus. Tačiau šį kartą nukentėjo Olimpiados savanoris. Šiandien bobslėjaus ir rogučių trasoje „Sanki“ per treniruotes bobas užvažiavo ant trasoje stovėjusio savanorio ir sutraiškė jam abi kojas.

Tai buvo techninis bobas, kuriuo važiuoja trasos rengėjai.  Sportininkai turėjo treniruotis po poros valandų. Savanoris trasą laistė vandeniu ir turėjo jau būti pasitraukęs. Po smūgio jis liko gulėti ant trasos, atskubėję medikai ir aptarnaujantis personalas iškėlė jį iš trasos ir perdavė greitosios pagalbos atstovams.

Sočio olimpiadoje bobslėjininkai kovą pradės tik vasario 16 dieną – iki tol sportininkai treniruojasi.

 

Parengta pagal užsienio spaudą.

EuroPlius.com