Muzikantai

PradžiaSportas

Paulius Šiškevičius daugiadienių dviratininkų lenktynių Prancūzijoje pirmajame etape finišavo 128-as

11/04/2013

Taip pat skaitykite

Bobslėjaus trasoje Sočyje sužalotas savanoris Britanijos buriavimo žvaigždė Simpsonas žuvo apvirtus Švedijos katamaranui Pasaulio imtynių čempionate prieš startą Lietuvos atletai "degina" paskutinius kilogramus Pirmasis Laimučio Adomaičio varžovas pasaulio imtynių čempionate Vengrijoje - gerai pažįstamas baltarusis

Paryžius, balandžio 11 d. (BNS). 54-ą kartą Prancūzijoje startavusių daugiadienių "Tour du Loir et Cher E Provost" dviratininkų lenktynių pirmajame etape 128-as finišavo "AVC Aix en Provence" ekipai atstovaujantis Paulius Šiškevičius.

173 km distancijos finiše Lietuvos dviratininkas 3 minutes bei 18 sekundžių pralaimėjo pirmojo etapo nugalėtojui vokiečiui Tino Thomeliui, finiše akimirka aplenkusiam belgą Timothy'į Dupont'ą bei prancūzą Yannį Yssaadą:

1. Tino Thomel (Vokietija)        3 val. 59 min. 22 sek.