Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSportas

Robertas Kupčikas po savaitgalio žiedinių lenktynių Vengrijoje išsaugojo šeštąją poziciją

23/09/2013

Taip pat skaitykite

Nė vienam iš trijų lietuvių nepavyko baigti klasikinių dviratininkų lenktynių Prancūzijoje BRITANIJOS LIETUVIŲ KREPŠINIO LYGA "Džiugina Lietuvos siekis patekti į olimpines žaidynes" - Tarptautinės regbio federacijos vadovas Transkontinentinėse dviratininkų varžybose savo jėgas bandys ir lietuvis

Budapeštas-Vilnius, rugsėjo 23 d. (BNS). Po mėnesio pertraukos savaitgalį Vengrijoje garsiojoje "Hungaroringo" trasoje vyko "Volkswagen Castrol Cup" serijos žiedinės lenktynių, kuriose kartu su Lenkijos, Austrijos, Švedijos, Meksikos, Čekijos, Vokietijos ir Slovakijos žiedinių lenktynių meistrais varžosi ir Lietuvos sportininkas Robertas Kupčikas, priešpaskutiniojo etapo varžybos.

Šeštadienį vyko kvalifikacinės varžybos, kurios Lietuvos atstovui ir vėl susiklostė ne itin palankiai. Jis, kaip ir prieš tai vykusiose Austrijos etapo atrankos varžybose, užėmė devintą poziciją ir iš jos buvo priverstas pradėti pirmąsias lenktynes.

R.Kupočikas kovojo netausodamas jėgų, tačiau jam pavyko aplenkti tik du varžovus, startavusius iš geresnių kvalifikacinėse varžybose iškovotų pozicijų. Lietuvis 11,062 sek. atsiliko nuo lenktynes laimėjusio lenko Mateuszo Lisowskio.

Antrųjų lenktynių finišą R. Kupčikas kirto aštuntas, šįsyk nuo jas laimėjusio Jano Kisielio atsilikęs 11,251 sek.

Savo taupyklę Vengrijoje lietuvis papildė 58 įskaitiniais taškais, kurie leido jam išsaugoti užimamą šeštąją vairuotojų įskaitos vietą.

R.Kupčikas su 337 įskaitiniais taškais nuo penktąją poziciją užimančio Maciejaus Steinhofo atsilieka 10 taškų, tačiau septintąją vietą užimantis Marcusas Fluchas Robertui pralaimi vos vieną tašką.

Prieš paskutiniojo - lemiamo etapo - lenktynes, kurios vyks spalio 4-6 dienomis Poznanėje (Lenkija), ir toliau pirmauja M. Lisowskis, kurio sąskaitoje - 450 taškų.

Antras kol kas J. Kisielis (403 taškai), o trečiąją poziciją užima Jakubas Litwinas, prieš lemiamo etapo lenktynes surinkęs 398 taškus.

 

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

www.bns.lt