Muzikantai

PradžiaSportas

Usainas Boltas, Mohamedas Farahas ir Bogdanas Bondarenka - pagrindiniai kandidatai į geriausio metų lengvaatlečio titulą

05/11/2013

Taip pat skaitykite

Geriausio 2013 metų Lietuvos sportininko rinkimų pretendentų gretose - keturi šalies lengvaatlečiai BRITANIJOS LIETUVIŲ KREPŠINIO LYGA "Džiugina Lietuvos siekis patekti į olimpines žaidynes" - Tarptautinės regbio federacijos vadovas Nė vienam iš trijų lietuvių nepavyko baigti klasikinių dviratininkų lenktynių Prancūzijoje

Barselona, lapkričio 4 d. (AP-BNS). Olimpiniai ir pasaulio čempionai bėgikai jamaikietis Usainas Boltas ir Mohamedas Farahas iš Didžiosios Britanijos bei ukrainietis šuolininkas į aukštį Bogdanas Bondarenka pirmadienį paskelbti, kaip trys realiausi kandidatai į geriausio 2013-ų metų Tarptautinė lengvosios atletikos federacijos skelbiamo atleto (IAAF World Athlete of the Year) titulą.

Visi trys sportininkai šiemet dominavo pasaulio čempionate Maskvoje (Rusija), kur Jamaikos sprinteris U. Boltas iškovojo auksą 100 ir 200 m distancijose, M. Farahas triumfavo 5000 ir 10000 m distancijose, o B. Bondarenka įveikė visus varžovus šuolių į aukštį sektoriuje.

Beje, U. Boltas pretenduoja jau į penktąjį geriausio metų lengvaatlečio titulą. Jamaikos sprinteris geriausiu pasaulyje jau buvo pripažintas 2008, 2009, 2011 ir 2012 metais.

Tris moterų finalininkes IAAF paskelbs antradienį, o pagrindinėmis kandidatėmis triumfuoti šiemet laikomos Jamaikos sprinterė Shelly-Ann Fraser-Pryce bei Etiopijos ilgų nuotolių bėgikės Meseret Defar ir Tirunesh Dibaba.

Geriausius metų lengvaatlečius IAAF paskelbs oficialioje ceremonijoje lapkričio 16-ą dieną.

Praėjusiais metais laureatais tapo bėgikai - jamaikietis Usainas Boltas bei amerikietė Allyson Felix.

 

BNA informacija

Nuotraukos šaltinis:http://usainbolt.com/2013/09/usain-wins-100m-in-weltklasse-zurich/