Buhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaSportas

Geriausio 2013 metų Lietuvos sportininko rinkimų pretendentų gretose - keturi šalies lengvaatlečiai

30/11/2013

Taip pat skaitykite

Usainas Boltas, Mohamedas Farahas ir Bogdanas Bondarenka - pagrindiniai kandidatai į geriausio metų lengvaatlečio titulą JAV vykstančiose plaukimo varžybose Mindaugas Sadauskas užėmė ketvirtąją vietą 100 m laisvu stiliumi rungtyje Brigita Virbalytė sportinio ėjimo varžybų "Lugano Trophy" 20 km distancijoje finišavo aštunta BRITANIJOS LIETUVIŲ KREPŠINIO LYGA

Vilnius, lapkričio 30 d. (BNS). Šeštadienį prasidėjo ir visą gruodį tęsis tradiciniai Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK), Kūno kultūros ir sporto departamento (KKSD), loterijų firmos "Olifėja" ir dienraščio "Lietuvos rytas" organizuojami Lietuvos Metų sportininko ir komandos rinkimai.

Tarp 24 kandidatų į 2013-ųjų geriausio sportininko titulą - keturi lengvaatlečiai: bėgikės Eglė Balčiūnaitė ir Lina Grinčikaitė, disko metikas Andrius Gudžius bei šuolininkė į aukštį Airinė Palšytė.

Rezultatus lems dienraščio "Lietuvos rytas" (anketa spausdinama šeštadieniniame numeryje) ir interneto portalo lrytas.lt (lrytas.lt/sportas/startai) skaitytojų balsai.

Lietuvos Metų sportininkui nuo 1994 metų įteikiama Stanislovo Kuzmos skulptūra "Šaulys".

2000, 2004, 2005 ir 2006 metais "Šaulio" savininku yra tapęs disko metikas Virgilijus Alekna.

BNS informacija

Nuotrauka: http://en.wikipedia.org