Parduodamas sklypas Birštone 8 araiBuhalterinė įmonės apskaitaMOKESČIAI BEI ĮVAIRIOS BUHALTERINĖS PASLAUGOS

PradžiaPinigai

Buvęs Ūkio banko vadovas A.Žalys dirba bankroto administratoriaus komandoje

12/09/2013

Taip pat skaitykite

Grynųjų pinigų apyvartoje rugpjūtį padaugėjo 69,2 mln. litų iki 11,8 mlrd. litų "Olympic Casino" pajamos šiemet augo 8 proc. iki 33 mln. litų Įstatymų nepažeidė, bet sukčiais apšaukė VMI didina spaudimą dėl PVM

Vilnius, rugsėjo 12 d. (BNS). Verslininko Vladimiro Romanovo kontroliuotam Ūkio bankui prieš pat žlugimą vadovęs Arnas Žalys dirba banko bankroto administratoriaus Gintaro Adomonio komandoje.

G.Adomonis trečiadienį susitikime su Investuotojų asociacijos nariais teigė, kad "fenomenalią atmintį" bei daug vidinės informacijos apie banko veiklą ir su pagrindiniu akcininku susijusius asmenis turintis A.Žalys dirba su finansine informacija.

Anot G.Adomonio, nors A.Žalys šiuo metu yra labai naudingas Ūkio bankui, jis jame ilgai užsibūti neturėtų.

Ūkio banke taip pat toliau dirba ir buvęs banko valdybos narys Rolandas Balandis, kuris, G.Adomonio teigimu, gerai pažįsta Rytų Europos rinką ir padeda, dirbant su buvusiais banko klientais Rusijoje, Ukrainoje bei kitose regiono šalyse.

A.Žalys Ūkio banko valdybos pirmininku ir administracijos direktoriumi buvo paskirtas 2012-ųjų spalio pabaigoje ir pakeitė iš pareigų pasitraukusį Gintarą Ugianskį, kuris valdybai vadovavo nuo 2009 metų kovo pabaigos.

Ūkio banke A.Žalys, turintis verslo administravimo ir apskaitos, finansų ir bankininkystės išsilavinimą, dirbo nuo 1998 metų, o banko valdyboje - nuo 2005 metų. Prieš paskyrimą Ūkio banko valdybos pirmininku ir administracijos direktoriumi A.Žalys vadovavo banko finansų tarnybai.

PasakG.Adomonio, Ūkio banko darbuotojų skaičius šiuo metu yra sumažėjęs nuo 400 iki mažiau nei 80-ies ir turėtų dar labiau sumažėti, kai galutinai bus baigtas sandoris dėl dalies banko turto ir įsipareigojimų perdavimo Šiaulių bankui.

Ūkio banko veikla buvo sustabdyta vasario 12 dieną. Kauno apygardos teismas bankroto bylą bankui iškėlė gegužės 2 dieną, nutartis įsiteisėjo birželio 7 dieną.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

BNS